Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha véletlenül 4 órát írtak be...

Ha véletlenül 4 órát írtak be nekem a közösségi szolgálatis papírra (és csak 3-at lehet), mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 16 éves akkor rendben van.Ha nem, akkor szólj annak aki beírta.
2015. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, szerintem életkortól függetlenül csak napi 3 óra a maximum. Bár annyi helyen írnak annyi félét, hogy én már falnak megyek ettől az egésztől.
2015. júl. 25. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 18 év felett, nem iskolaidőben 6 órát is lehet.


Mondjuk nekünk a suli szervezett közösségi szolgálatot iskolaidőben és 5,5 órát voltunk ott, ráadásul csak 17 évesek vagyunk. Szóval nyugi, kötve hiszem, hogy ebbe bele fognak kötni.

2015. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a 16 évhez, ha az iskola elfogadja, akkor jó (szerintem normálisan rugalmas iskola ezt teszi), ha nem, akkor vagy elúszott egy órád, mert csak hármat számolnak el, vagy visszamész a kitöltőhelyre, hogy töröljék a négyórás bejegyzést, és írják át neked két napra. Na ezért hülyeség ez a háromórás szabály. Folynak csaták az eltörléséért, egyelőre eredménytelenül.
2015. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!