Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden a Móra vagy a Herman...

Szegeden a Móra vagy a Herman kollégium a jobb?

Figyelt kérdés

Tudnátok mesélni róluk?

Melyik lenne jobb egy biológia szakosnak?


2015. júl. 26. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Móra szakkollégium.->csöndesebb. Bár kb ennyit tudtam segíteni mert nem ismerem őket. Még hogy elhelyezkedésileg ugyanott van.
2015. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bioszosnak Móra közelebb van. De elég lepukkant kolesz, Herman egy fokkal jobb, de ott sem mindegy, melyik épülete. Egyébként egész Újszeged csendes. Én a Mórából annyit szoktam látni, ha nagy ritkán arra járok, hogy mindenki ül a lépcsőn és cigizik :) de a biosz épület nagyon közel van.
2015. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó kilátások :'D
2015. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én térképen úgy láttam hogy egymás mellett van a kettő,a biológia épület majdnem ott van mellettük.
2015. júl. 26. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, mindkettő közel van, de a Móra közelebb :D
2015. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Engem leginkább a közösség meg a kollégiumok felszereltsége érdekelne.

Azt a +50m sétát még kibírom valahogy :D

2015. júl. 26. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is bioszos vagyok ott, most leszek másodéves:)

Én Károlyis vagyok és imádom. Amúgy Mórás szerettem volna lenni, de oda nem vettek fel.

Én amikor a koliba jelentkezéseket beadtam direkt elmentem Szegedre és megnéztem milyenek.

Én a Mórát tudnám jobban ajánlani, az felszereltebb jóval mint a Herman, viszont oda nehezebb is bekerülni.

A Hermanról sok tapasztalatom nincs szóval az ottani társasági életről nem tudok mesélni, viszont a Mórásról kicsit többet tudok, mivel egyik barátnőm ott lakik és voltam ott farsangon, és nagyon király volt. Nagyon barátságosak befogadóak az emberek, és nagyon sok program van szervezve, szóval ha inkább ismerkedősebb bulizósabb típus vagy én ajánlom neked a Mórát.

Másodjára meg jelöld be a Hermant, vésztartaléknak jó, meg biztos ott is van társasági élet.

De ha oda sem vesznek fel gyere a Károlyibaaa, mert nagyon király, sok jófej, bulizós ember. Viszont az tényleg bulizós, szóval ha inkább csöndesebb típus vagy meg nem bírod elviselni ha néha van egy kis hangzavar a folyosón akkor nem ajánlom. Én annyira megszerettem (pedig először nagyon nem szerettem volna ide jönni), hogy bioszosként még az is megéri hogy kicsit utaznom kell. Ja és hozzáteszem első félévben nagyon sok tárgyad lesz a városközpontban, szóval ha kinn leszel Újszegeden neked is be kell járogatnod, később már több óra lesz a biosz épületben.

Ha még van kérdésed nyugodtan írhatsz privit, szívesen segítek nemcsak a kolival kapcsolatban hanem mással is :) Ja és ne hagyd ki a gólyatábort, hatalmas élmény:)

2015. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,pont egy ilyen válaszra vártam :)

Írtam üzenetet.

2015. júl. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!