Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne értelme passziváltatni...

Lenne értelme passziváltatni az egyetemen az első két félévet, és elmenni külföldre pl. önkéntesnek?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen szervezetek foglalkoznak ezzel? Tapasztalatokra kíváncsi vagyok:)

2015. júl. 26. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen önkéntesnek? És melyik országba?

Mert nem mindegy...

2015. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
evs-t nézegettem,az biztosít nyelvtanfolyamot a célországban;legszívesebben Franciaországba mennék (franciául csak alapszinten tudok, angolul viszont folyékonyan beszélek). Tehát nyelvtanulás szempontjából megérné, de hogy az ott végzett önkéntes munka mennyire lesz hasznos másoknak vagy én mennyi tapasztalattal gazdagodom, na az már kérdéses.
2015. júl. 26. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nna, akkor nézzük részletesebben.

Én Franciaországban élek nagyon régen, tehát ha valami konkrét elképzelésed van, írd meg.

Nem tudom, mi az az evs, de ha elmondodd, hogy kb. mit szeretnél csinálni (egy teljes évig?), akkor keresek Neked linkeket, és szükség esetén segítek a fordításban vagy a jelentkezés megírásában is.

Ennyit tudok tenni, kész véletlen, hogy éppen én írtam rád! :)

2015. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*elmondod
2015. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!