Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek elsőéves egyetemis...

Most leszek elsőéves egyetemista. Szerintetek be tudok kerülni?

Figyelt kérdés

Csak egy testvérem van, szüleim együtt élnek, nem vagyok hátrányos helyzetű, de több mint 200 km-re lakom.

Önköltségesre megyek amúgy...


2015. júl. 27. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekerülni? :o Hova? Már vége a felvételi eljárásnak..
2015. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kollégium lemaradt, upsz :D (késő van)
2015. júl. 27. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom kolira gondolsz.

Sok kollégiumba eleve nem is mehet költségtérítéses hallgató. Persze vannak kivételek. De a távolság az csak 1 tényező. Én speciel magasabb értékelést kaptam a szociális helyzetfelmérő lapon, mint a szobatársam, aki ~400 km-re lakik (én 60 km-re, de nagycsaládos vagyok, illetve kevesebb az egy főre jutó jövedelem).

2015. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan önköltséges hallgató aki kollégiumban lakik. Azt viszont csak megerősíteni tudom hogy a sok testvérért jár a legtöbb pont, nem nagyon érdekli őket hol laksz, illetve igen, csak ha a világ másik végén laknál se kapnál több pontot... -_- Tanulmányi pont alapján is tudsz jelentkezni majd, mondjuk attól függ melyik város melyik egyetem, de azzal is jó esélyekkel indulnak az emberek.
2015. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. júl. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!