Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépjármű oktató óra visszamond...

Gépjármű oktató óra visszamondása?

Figyelt kérdés

Hogy van ez? Ha én visszamondom az órát betegség miatt, akkor az oktató számolhatja úgy hogy mintha levezettem volna?

Valahol érthető mivel reggel volt így én lettem volna az első és előtte fél órával lemondtam így nem tudott helyemre

rakni senkit.

Más helyeken is így van?


2015. júl. 27. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor oda mész vezetni, alá kell írni az aktád amikor megérkezel és távozol. Ha nem vagy ott nem tehet semmit. Én is mondtam le órákat, nem lett semmi baj
2015. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a szerződésben benne van, hogy mennyivel előre mondható le az óra az óradíj felszámolása nélkül.


Nálunk pl tudta az oktató, hogy kit lehet délelőtt is riasztani... szóval megesett, hogy felhívott, hogy ha ráérek, 5 perc múlva jön értem. Akkor örültem neki :)

Lehet ő is, mert 2 ember felé számlázta az órát... ezt nem tudom.

2015. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én kifogtam mert én semmilyen szerződést nem kaptam ez biztos.De ma az orrom alá dugta a könyvemet hogy irjam alá persze volt egy csomó elmaradott, kb egy oldalnyi elmaradásom volt, úgyhogy biztos aláírtam azt is. De majd legközelebb ha megyek tisztázom.
2015. júl. 27. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:

ha aláírtad az elmaradt órákat is, akkor már nem nagyon van mit tenni :/


én is 2x, utólag írtam alá, de nálunk pontos volt az elszámolás mindig.

2015. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most olvasgattam utána van olyan iskola ahol leírja, hogy 48 órával előtte kell bejelenteni ha nem tudsz menni. De nálunk szerződés nem volt. Hát ezt a békát le kell nyelnem.
2015. júl. 27. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Vmiféle képzési szerződés tuti volt, amiben a tanfolyam ára is rögzítve van. mert hogy anélkül mi alapján kérik a pénzt? mi alapján fizetsz?

azt a papírt keresd meg, tuti rajta van.

2015. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy fizettem hogy megmondták hogy mennyi, illetve fennt van a honlapjukon. Az első vagy második kresz órán fizettük nem csak én hanem velem együtt vagy 10-en.(Nyugtatömb éppen betelt és a főnöke még nem vett)A képzési szerződést meg majd kapjuk. azóta is.Az oktatási órákra is odaadom a pénzt az oktatónak előre 10 órát és semmi papir. Nem viccelek ez tuti.
2015. júl. 28. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!