Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-VBK Gólyatáborról vélemény...

BME-VBK Gólyatáborról vélemények? Megéri elmenni vagy sem?

Figyelt kérdés

BME-VBK gólyatáborban milyen programok vannak? Bulizás, vetélkedők? Írjatok már bővebb infókat légy szíves.

Milyennek kell ezt elképzelni? szigorú, laza? stb

Van szintfelmérő?



2015. júl. 28. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és hetero...szóval ez számomra nem volt akkora nagy érv.. :D
2015. júl. 29. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj inkább a VIK-es gólyatáborba!


Másrészt:


> „BME-VBK gólyatáborban milyen programok vannak? Bulizás, vetélkedők?”

Igen.


> „Van szintfelmérő?”

Legfeljebb vicc szintjén, viszont a hétből egy pár órát szánnak arra is, hogy elmondják, milyen teendőitek vannak a félév elején, milyen tényleges szintfelmérőkre kell majd számítani az első néhány héten, a fontosabb TVSZ szabályokat is ismertetik. Meg beszélgethetsz az öregebbekkel, akik általában szívesen megosztják tapasztalataikat.

2015. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2015. júl. 29. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg odébb ugyanennyi fiú is álldogált ott a vízben, ha az érv... Én ismerek vbk-sokat, és nagyon különlegeseket nem meséltek róla eddig, de az biztos, hogy mindenfélével plusz pontot lehet szerezni a csapatnak. De valamikor olvastam egy szöveges beszámolót is. Barátságos jellegű tábor.
2015. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!