Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaposvári Egyetem gólyatábor?...

Kaposvári Egyetem gólyatábor? Mennyire "durva"? Elmennétek az alábbi esetben? L

Figyelt kérdés

Tudom most minden 5. kérdés gólyatáborról szól, sokat el is olvastam de sok fővárosi egyetemmel kapcsolatos én pedig vidékre megyek. Szerintem vannak különbségek egyetemek közt.

Hetek óta rágódom, hogy menjek e vagy sem. Abból a szempontból jó lenne, hogy lehet ismerkedni az emberekkel is a hellyel is, a várossal is és nem vadidegenként megyek oda szeptemberben. Azonban ez három nap, ott leszek még éveket, hogy mindezt bőven legyen időm megismerni főleg, hogy koleszos leszek ha minden jól megy.

Viszont engem egyáltalán nem vonz az alkohol meg az ivászat. Sem a szivatások meg a vetélkedők, meg a csináljunk hülyét magunkból sztorik. Persze ha ott lennék nem húznám ki magam alóla de nem biztos, hogy jól érezném magam. Sosem voltam a hétvégi bulik lelke, én ennél kicsit visszafogottabb vagyok, a baráti köröm is mindig hasonló mentalitású volt. Nem mondom h nem szeretek meginni egyszer egyszer pár pohárral vagy elmenni egy jó koncertre, fesztiválra, de az amiket mostanában hallani a gt.-ról, nem vonz. Arról nem beszélve, hogy nem olcsó mulatság. Eleve fizetni kell a részvételért, oda és vissza kell utazni ami nekem szintén nem olcsó, + 3-4 napig enni is kell valamit tehát ott is költenék. Én bevallom sajnálnám rá a kemény munkával megszerzett pénzem elszórni. így is van elég kiadás hisz még nem voltam koleszos sem és azért oda egy két dolgot illik venni. Szülői támogatást anyagi szempontból nem kérek és nem is fogadnám el. Sokat veszítenék ha nem mennék el?



2015. aug. 2. 11:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd a pi..ába, semmit nem vesztesz vele. Ugyanolyan az összes. Igénytelen szutykok.
2015. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

szal antiszociális vagy. hát nézd, így nem lesz könnyű az évek alatt se.

sokat veszítenél persze, hát pont arról szól, hogy beavatás ugye egy új közösségbe .. és ehhez tartoznak bizonyos dolgok, akár szivatások is a nagyobbak részéről, na de ezen nem kell kiakadni, ez így van rendjén. az elsősöket mindenhol be szokták törni, akár beismerik akár nem. naná tabu, szal mindenki jön a szöveggel h ilyen nincs, de hidd el, azért sokat dobsz a közösségbe illeszkedéseden, ha elmész!

2015. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Felsőbb évest nem tudsz megkérdezni?

ELTE gólyatáborban nem voltam, 1 évig jártam oda, de egy barátom nem volt, mindenki kinézett a gt miatt.

BGF gólyatáborba sem mentem el, de ott barátságokat voltak, és nagyon sok mindenkivel jóban lettem.

2015. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#2 Nem vagyok antiszociális. Csak engem nem vonz az "igyunk-hányjunk-feküdjünk bele" stílusú "bulik" ahol még jól meg is szívatnának. Hidd el, ezzel nem vagyok egyedül. Közel sem vagyok otthon ülős, de amit nem élvezek azt nem fogok erőltetni.

Nem az ismerkedés részével van problémám.


#3 Megkérdeztem.

Lány véleménye: Soha többet nem menne el még egyszer. Rettegett mert állandóan le akarták vetkőztetni őket.

Fiú véleménye: Jó volt, csak csak először nem akartak piát adni.

2015. aug. 2. 12:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem a sajátomra, de semmi hátrányom nem származott belőle. Viszont előbb végeztem mint akik seniorként ott voltak.
2015. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
kérdező, jó hát elsősként a betörés a lényeg, majd jövőre neked is más lesz. igen, valóban divat a vetkőzés, épp máshova írtam, hogy volt pl meztelen foci is meg vetkőzés tétre menő billiárd, csocsó, sok minden. De hát ezek természetesek, nem kell annyira mellre szívni ... (ha arra gondolsz, ne aggódj, nem fognak megerőszakolni ..)
2015. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
"meztelen foci is meg vetkőzés tétre menő billiárd, csocsó, sok minden." na hát ez amiben én nem fogok részt venni akkor se ha leszakad az ég. :D akkor inkább nem megyek el és én leszek az ismeretlen lány, mintsem ott legyek és én legyek aki nem vesz részt semmiben. :D Bocsi de ezek a dolgok nem az én asztalomra vannak kitalálva. :D
2015. aug. 2. 16:08
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
De nem értem minek rugózol ezen. Nem kell elmenni és kész. Nyilván 3 nap miatt leszel ismeretlen, mikor ott hót részegen azt sem tudja senki ki hova jár. Hagyjuk már.
2015. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én se megyek, szinten vidék. próbálok facebookon beszélgetni a szimpatikusabb lanyokkal, hogy ne legyek mindenkinek ismeretlen. azt mondom majd, hogy nyaralni voltam és kész. nem fogom hangsulyozni, hogy miért nem mentem. de egyébként van baratom es nem szeretnék napokig nélküle bulizni. foleg, hogy tuti lesz vetkozos, tehszinhabnyalis dolog... engem ez nem érdekel..

amúgy youtubeon Maris videoi kozott a golyataboros beszamolot nezd végig. kb 20 perc de sok mindent elmond. Kaposvári egyetemrol szol

2015. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

ha ilyen antiszociális vagy, annál inkább el kéne menned! mi az hogy nem neked vannak kitalálva? pont erről beszélek, de semmi baj, a nagyok majd betörnek. nálunk is volt olyan kis pocs, aki anyuci szoknyája mellől szabadult és kijelentette hogy márpedig ő csak azért se, merthogy ő így meg úgy, na aztán a nagyok lefogták, aztán akkor így került le róla minden ruha és játszott egy farokban a következő fordulóig. figyelj, ez nem kívánságműsor, és ahogy elnézem a hozzáállásodat, pontoson az ilyeneknek találták ki, mint te. Hidd el, csak 1x kell átesni rajta, ha már megtörtél, utána megy simán minden, és neked is a hasznodra válik, hogy lejjebb adsz az arcodból kicsit.

De speciel milyen kivetnivalót találsz benne egyébként? (de mondjuk nem értem, minek parázol, a lányokkal nem szoktak ilyeneket, csak a fiúknál divat ez a vetkőzősdi, lányok max bugyira). De gondolj a jó oldalába! legalább látod, kikkel érdemes kezdeni, melyik fiú mennyire fiú is valójában, elvégre évekig együtt lesztek, sztem nem árt, ha tisztában vagy a kínálattal.

2015. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!