Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi egyetemisták, titeket...

Szegedi egyetemisták, titeket zavar a sok határontúli magyar az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Nem rasszizmusból kérdezem, csak érdekel, hogy ti hogy vélekedtek erről, mert eléggé megoszlanak a vélemények. Sok barátom van aki határontúli magyar, de vannak akik kifejezetten nem szeretik őket.

2015. aug. 4. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon kevés van,és mind baromi rendes,aranyos :)
2015. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mások miért ekkora taplók, de én kifejezetten tisztelem a határon túli magyarokat, hogy még mindig kitartanak a magyarságuk mellett és nem hagyják asszimilálni magukat.
2015. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző szobatársam is az volt és a mostani is az. Nekem semmi bajom velük, ugyanúgy jóarcok
2015. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem rasszizmusból kérdezem"

Nem is kérdezheted rasszizmusból, hiszen ők is magyarok. Más lenne a helyzet, ha szerbek lennének.

2015. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudnám, hogy azok, eszembe se jutna, hogy határon túliak, ugyanolyanok mint a többiek
2015. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, 4-es válaszoló... egyikőtök hülyébb mint a másik.


A határon túli magyarokat sokkal jobb embernek tartom, mint akik itthon vannak. Nem véletlen.

2015. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6. válaszoló!

Miért vagyok hülye? Csak arra mutattam rá, hogy a magyarországi és a határon túli magyarok magyarságában nincs különbség. Ez csak politikai kérdés, tehát nem beszélhetünk rasszizmusról. Ez olyan mintha egy szegedi magyar lenézné a pécsi magyart, csak mert más közigazgatáshoz tartozik.

2015. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert fogalmad sincs mi a rasszizmus jelentése.
2015. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!