Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK-ra járók! Mennyire...

ELTE IK-ra járók! Mennyire van szükségetek arra, hogy a laptopotokat az egyetemre vigyétek?

Figyelt kérdés
Egy új laptop/notebook vásárlásán gondokozom és az ELTE IK-ra szeretnék járni a közeljövőben, szóval ha majd minden nap be kell vinnem a gépet a suliba akkor nagyon nem mindegy a súlya ezért kérem a tapasztalaitokat.

2015. aug. 4. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hú, ezt akár én is kiírhattam volna. pontosan ugyan ezen gondolkozom. van már egy másik diplomám,s zóval nem vagyok teljesen kezdő, pl tudom, hogy órákra tök fölösleges a laptop, de mi van a lyukas órákkal? Nálunk (bme) voltak géptermek, ahova lehetett menni, de az másik épületben volt. Most azt mondod, hogy jajjjj át megyek, nem gond, de 10 perc séta gondolata hóviharban/szakadó esőben hamar lebeszéli az embert ilyenekről. Kb senki sem járt át.

Lyukas órában a fél kar elspriccel a koliba aludni/ tanulni a többiek pedig vagy ökörködnek a folyosón, vagy tanulnak, amihez szintén jól szokott jönni a gép.


Én arra jutottam, hogy nem veszek előre gépet. (a jelenlegi laptopom 5 éves, csak szállíthatatlan, mert félig leszakadt a pánt ami a monitort tartja)

2015. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

főleg, hogy én gyűlölök képernyőről tanulni, én inkább elnyomtatok egy fél esőerdőt.

A gép kb házizni kéne, de első félévben alig van tényleg programozás ha megnézed. Az egész matek :)

2015. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!