Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE BTK gólyatábor - érdemes...

ELTE BTK gólyatábor - érdemes elmennem, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy voltak már ilyen kérdések az oldalon, de sehogy sem tudok dűlőre jutni ebben a kérdésben. 19 éves lány vagyok, és eléggé visszahúzódó, ráadásul túlérzékeny. Ha bárki egy pici gúnyos megjegyzést tesz rám akkor napokig rágom magam rajta és izgulok. Így érdemes lenne elmennem gólyatáborba?

Nem vagyok antiszociális amúgy, vannak barátaim, és nyugodt körülmények között viszonylag könnyen ismerkedem. De nem szeretem az alkohol ízét, és bulizni sem szeretek hajnalig. Akkor érzem magam legjobban ha nyugis, biztonságos helyen vagyok. Láttam, hogy lesznek még a karomon belül kisebb gólyatalálkozók, de az elsőre kapásból el sem tudok menni, mert nem érek rá aznap abszolút. Mit tanácsoltok? Nagyon nehéz egyetemen megismerkedni a többiekkel? Nem lesz rosszabb, mintha elmennék a számomra stresszes gólyatáborba?



2015. aug. 4. 16:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg nem is két fillér a tábor. Nem tudom, ki akarok-e dobni ennyi pénzt most sulikezdés előtt úgy, hogy lehet, nem is érezném jól magam.
2015. aug. 4. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te leszel az egyetlen, aki nem megy gólyatáborba, sőt...Szóval ilyenen ne parázz. Ha nem szereted az ilyen jellegű dolgokat, nem gáz. Bőven lesz alkalmad összeismerkedni másokkal félév közben is. :)
2015. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én se megyek az enyembe. remélem nem ezen a szűk héten múlik, hogy lesznek e barataim..
2015. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatszázan lesznek ott, nem lesz olyan pillanat, amikor pár ember vesz téged körül nyugodt légkörben. Ha nem vagy partiarc, felesleges kidobnod rá a pénzt. Ismerkedés szempontjából semmilyen hátrányban nem leszel, nem értem, miért vannak annyira oda, hogy jajjjmielőbbismerkedjünkössze, bőven elég, ha az első félév elején találkoztok. Kisebb szakokon két hét alatt úgy összerázódtok, hogy olyan lesz, mintha évek óta ismernétek egymást; nagy szakokon meg úgysem fogsz soha összeismerkedni mindenkivel, csak a csoporttársakkal. Mit számítana az a plusz két hét "ismeretség"? A legtöbben olyan részegek a gólyatáborokban, hogy az első napon az egyetemen fel sem ismerik a többieket.
2015. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most leszek első éves ELTE BTK-n és hasonló okok miatt fogom kihagyni a gólyatábort. Nem gondolnám, hogy túl nagy hátránnyal kezdenénk emiatt az évet, legalábbis remélem :)
2015. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eltén idén(től?) nem itatnak feladat keretei közt, tehát fakultatív az ivás. Meg "szexuális utalások" sem lehetnek a játékokban, tehát olyan gimis színvonal lesz, bár biztos van sok hagyományuk, tapasztalatuk, hogy hogy lehet egy tábor élvezetes úgy, ha nem cenzúrázandó a fele.
2015. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

(Ezt azoknak, akik a jövőben innen tájékozódnak)

Én idén, 2016-ban voltam és nagyon lightos volt az egész. Nem voltak ivásos feladatok, megalázó, durva dolgok. Senkit nem kényszerítettek semmire. Inkább családias volt, ismerkedős játékokkal, közös feladatokkal, táncikálásokkal, akadályversennyel... Nagyon kedves volt mindenki, az ember 60%-a nem tűnt túl bulizósnak/ivósnak, tőlünk is voltak olyanok, akik már éjfélkor aludtak, mégis jól kijöttünk, nem néztünk ki senkit. A programok közt nem igazán voltak nagyobb szünetek, de a legtöbb dolgot kis csoportban csináltuk (őrsönként, ami 15-25 főt takar), így könnyű volt ismerkedni. Mindenki nyitott volt és kedves, az őrsvezetők pedig azért vannak, hogy ne érezd magad rosszul.

Én eléggé túlsúlyos vagyok, mégse ért egy rossz szó se a gt-ben, sőt, eléggé bírtak is az emberek, szóval az előítéletektől se kell félni szerintem :) De lehet csak nekem volt szerencsém...

Este voltak koncertek, zene, tánc, vehettél alkoholt (rövidet csak hat után), ami olcsó volt (a sör 280!!), szóval aki azért jött, ő is kiélhette magát. Bár én annyira elfáradtam napközben, hogy 2-3 fele már kidőltem :D

10 felé volt gyülekező, a menzakaja elment, bár nem enném örökre és a "krumplipürét" kerüld el nagyívben!!!!

Amúgy pedig felejthetetlen élmény, ahogy 1000ember táncol együtt a rumadaira, a cheap thrillsre vagy a welcome to st tropez-ra. Esküszöm, hazajöttem, hallgattam a dalokat és sírtam :DDDDD

Egyszóval, szerintem tök mindegy szeretsz-e bulizni vagy sem, akkor is jól fogod érezni magad, ráadásul sok hasznos infó is elhangzik a szakokról, órafelvételről, koliról, szoctámról, mindenről.

Remélem a jövőben őrsvezetőként mehetek, bár ezt még nem tudom, hogy megy :333

De CSAK AZ ELTE BTK GT <3

csók!

2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!