Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az érettségi bizonyítvány...

Mi az érettségi bizonyítvány azonosító száma, ill. diploma esetén az oklevél azonosító száma?

Figyelt kérdés

A nyomdai sorszáma ugye az ami pirossal van nyomtatva?


(adatlapot töltök és elakadtam)


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. aug. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem eddig mindenhol a nyomdai sorszámot kérték. Ha úgy van megfogalmazva, hogy "oklevél/bizonyítvány azonosító száma", akkor a nyomdait írd be. Egyéb azonosító (törzslapszám, anyakönyvi szám, stb.) nem kifejezetten a dokumentumhoz tartoznak.
2015. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen, pirossal van nyomtatva, esetleg az első pár karakter más nyomtatással van. A lényeg, hogy ez az üres dokumentumon is rajta van, nem kézzel írták oda, vagy nyomtatta az intézmény.
2015. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Külön kérik, így van a lapon:

Középfokú iskolai végzettsége

"Bizonyítvány azonosító száma:......."

"Nyomdai sorszáma:......"


Felsőfokú végzettsége:

"Oklevél azonosító száma..."

"Nyomdai sorszáma...."


Így a nyomdai részekhez beírtam a piroskat, köszi a megerősítést!

De az azonosítószámra még mindig nem jöttem rá hogy az mi lenne :(

2015. aug. 5. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, szóval külön kérik? Értelmét nem látom, főleg olyan megfogalmazásban, hogy "azonosító szám". Szerintem az csak a nyomdai sorszám lehetne. Amúgy persze lennie kell még egy számnak az ilyen dokumentumokon, ami valamilyen törzskönyvi szám, akkor azt írnám be.
2015. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi szám nincsen rajt?
2017. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!