Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára megyek középsulis...

Nemsokára megyek középsulis gólyatáborba és azt mondják a leendő osztálytársaim hogy inni fognak. Én gyűlölöm az alkoholt. Nekem is innom kell velük hogy befogadjanak vagy csak nagy a szájuk?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
És te miért nem szarod le, hogy néhány leendő munkanélküli mivel tölti az idejét?
2015. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál, ha nem akarsz. Én sem ittam, inkább egyedül voltam az osztályban és az évfolyamtársaimmal barátkoztam, és külsősökkel. :)
2015. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindig ittam, úgy voltam vele hogy bulizni kell:D

De nyugi.Nálunk is volt olyan(nem is egy),aki nem ivott :)

2015. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és aki nem iszik azt is befogadják?
2015. aug. 6. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
változó... mindig van egy pár ember aki nem iszik és általában ők együtt vannak el. De ettől még ne legyél olyan hülye, hogy a többit kövesd, aki vedel már 15 évesen...
2015. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazán gáz, hogy semmi értelme a nagy ivászatnak, nekem is volt néhány ilyenben részem, és hidd el nem jó az. Egyszer annyira sokat ittam egy pénteki napon, hogy vasárnap reggelig nem ment ki belőlem, ezt onnan tudom, hogy annyira szarul voltam, hogy kiszámoltam még meddig kell bírnom. Nem mintha ez büszkeség tárgya lenne. Tehát egyes számú tanulság, súlyosan másnaposnak lenni nagyon szar. Kettő ahhoz, hogy jól érezd magad egyáltalán nem kell inni, de semmiképp sem hányós menyiséget, mert annak már köze sincs a jó bulihoz.

Én valahogy kibírtam 17 éves koromig úgy, hogy csak egy -egy pohárral ittam, és nem érzem, hogy lemaradtam volna valamiről. Amikor már kötelező ahhoz is inni, hogy "deklaráljuk" a bulit, na azt hülyeségnek tartom, gáz, hogy 14-15 évesen valaki nem bírja jól érezni magát az adagja nélkül.

A kérdésre válaszolva nyilván semmi sem kötelező, ha meg valaki akkora vadbarom, hogy azért lenéz mert nem iszol arra ne is figyelj, érezd jól magad!

2015. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én sosem ittam,mindig magányos farkas voltam. Viszont beilleszkedtem, de nem fogadtak be.

Nem érdekelt :) Neked nem KELL innod. Ha csak akor fogadnak be,ha iszol,akkor meg sem éri a barátság. Nyugi, csak a tanulásra koncentrálj :)

2015. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én pont olyan típusú vagyok hogyha valaki mond egy viccet remek hangulatom lesz ivás nélkül és éjszakákat bulizok át úgy h nem ittam és jobban érzem magam mint a többiek.

Valakinek lenne kedve beszélgetni ilyenekről?

2015. aug. 6. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk osztálykiránduláson 35-ből 32 ember ivott. Semmi probléma nem volt, mert nem nagy mennyiséget és nem is magában. Szóval ha az osztálytársaid így tervezik, nem lesz gond. És ennyit te is ihatsz, ha ki szeretnéd próbálni, de ha nem iszol, nem gondolnám, hogy el kellene ítélniük téged.
2015. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem 14-15 évesen nem te leszel az egyedüli aki normálisan gondolkozik. ha egyetemi gólyatáborban isznak, az szerintem nem gáz, elvégre felnőtt emberekről beszélünk.

ti még épp kiléptetek az általános iskolából.szóval nem lesz hátrányod ha nem iszol. lehet lesz néhány nagyfiú aki kineveti azokat akik nem isznak.de ezzel magát minősíti. ne igyál ha nem szeretnél, tényleg hidd el, hogy lesz így más is!:)

szerintem ráértek még az ilyen jellegű bulikra.

2015. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!