Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? (pótfelv...

Ilyenkor mi a teendő? (pótfelvételi, besorolási határozat)

Figyelt kérdés

Első körben nem vettek fel/nem indult képzés, így pótfelvételizem.

Jöt egy e-mail Besorolási Határozat címmel.

Ez rám vonatkozik? Vagy ez még a rendes eljáráshoz tartozik?

Szerintem az általános eljáráshoz tartozik, maximum azt írnák le benne, hogy "nem nyert(em) felvételt" viszont szeretnék biztosra menni..



2015. aug. 8. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olvasod el a levelet?
2015. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam, csak... konkrétat nem írnak benne..



Tisztelt (nevem)


Tájékoztatjuk, hogy az Oktatási Hivatal a felsőoktatási felvételi eljárásról szóló 423/2012. (XII. 29.) Korm. rendelet alapján - a felvételi ponthatároknak megfelelően - a 2015. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás besorolási döntését meghozta.


A besorolási döntés a 2015. évi általános felsőoktatási felvételi eljáráson elért eredményeiről szóló hivatalos tájékoztatás.


A besorolási határozatát a www.felvi.hu honlapon, az E-felvételi rendszerében, a Hivatalos iratok menüpontban találja. Postai úton a besorolási döntés nem kerül kiküldésre, ezért kérjük, feltétlenül gondoskodjon az elektronikus irat megőrzéséről.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a 2015. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás E-felvételi rendszere legkésőbb 2015. október 1-ig lesz elérhető, ezt követően nem lesz lehetősége a besorolási határozat letöltésére.

2015. aug. 9. 00:39
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát azt értem hogy az eredeti eljárás, de kötelezően szükségem van rá, nekem is, mint pótfelvételizőnek??
2015. aug. 9. 00:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, menjél már fel a felvire és töltsed le, akkor kiderül.
2015. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letölteném, de nem enged be a e-felvételi az általános eljárásba valamiért
2015. aug. 9. 14:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm a rendes hangnemet, jól eső dolog :)

(rossz embertapasztalataim vannak.. bár ez nem ide tartozik)

2015. aug. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!