Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Animátor képzés? Milyen munka...

Animátor képzés? Milyen munka ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Megnéztem neten, hogy mi a feladata egy animátornak. Úgy gondolom, ez tökéletesen nekem való munka. Egyelőre csak angol középfokúm van, de jövőre kezdem a franciát is tanulni. Igazából mindegy, melyik európai országba kéne kimennem dolgozni, csak valami külföldi munkát szeretnék (odaköltöznék persze).


De az úgy jó lenne, hogy itthon elvégzek egy animátor OKJ tanfolyamot, dolgozom itthon egy kicsit és utána jelenkezek külföldre?


Ui.: azt hallottam, hogy a magyarok általában Görögországba mennek animátorkodni. Ha oda akarnék menni, kell tudnom görögül? Köszönök minden segítséget!



2015. aug. 8. 19:18
 1/3 tanárnő válasza:
Nem kell hozzá OKJ-s végzettség, sőt, gyakorlat sem. Magabiztos nyelvtudás -elsősorban angol- de jó, ha még egy nyelvet bírsz. Az adott ország nyelvének ismerete nem feltétel. Pörgős, sportos, táncolós munka, gyerekekkel is kell tudni foglalkozni, este műsort adni (tánc, esztrádműsor, stb.) sportversenyek levezénylése, jóga, vízitorna, zumba, stb. szóval amolyan társaság lelkének kell lenni. Nagyfokú stressztűrő képesség, vitalitás és alkalmazkodóképesség kell hozzá. Vállalhatsz 2, 4, 6 hónapot is. Neked kell állnod a kiutazás költségeit meg a hazautazásét is, ellenben ha letöltöd a szerződött idődet, és nem volt panasz ellened, akkor kb. 200 eurót kapsz utazásra (ez nagyjából a fele annak, amibe legtöbbször kerül)Vigyázz, vannak ügynökségek, akik szinte kizárólag románokkal és magyarokkal dolgoztatnak, nem biztos, hogy minden román szeret bennünket, s ha olyan csapatba kerülsz, ahol ők vannak túlsúlyban -s ez eléggé valószínű-, akkor megnehezíthetik a nyaradat :( Mi legalábbis nagyon megjártuk velük.
2015. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De ha nem tudok táncolni akkor már nem is lehetek animátor?
2015. aug. 9. 09:29
 3/3 anonim válasza:
De lehetsz. Én sem tudok táncolnni, de lehet, jövő nyárra elmegyek animátorkodni. Úgy tudom, megtanítanak pár alap dolgot. :)
2015. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!