Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet kicsi, hosszúkás,...

Hol lehet kicsi, hosszúkás, kifejezetten pár toll elrakására alkalmas tolltartót venni?

Figyelt kérdés

Akkor kezdjük az elején (valószínűleg teljesen fölöslegesen írom ezt ke de csak azért is.. :D).


Tavaly egy hatalmas tolltartót vittem suliba telis-tele jó minőségű cerkákkal,tollakkal. Ezekre azért volt szükség mert állandóan rajzolok és szeretek minőségibb eszközökkel dolgozni.

Gondolom mivel mindenkitől kértek már el legalább 1 tollat/ceruzát ami "magától" lábra kelt. Mivel pár osztálytársamnak (többek között a padtársamnak is) feltűnt, hogy mennyi mindent hordozok magammal, állandóan tőlem kértek ceruzát,radírt,tollat amiket persze a mai napig nem láttam viszont. Volt már olyan is, hogy szó nélkül turkált a tolltartómban az illető.


Szóval ebből mára elegem lett és úgy döntöttem hogy akkor most csak pár tollat viszek magammal, hogy ne tőlem kérjenek állandóan mindent.


Lehet, hogy én voltam a hibás, nem tudom. Ja és azért nem mondtam nemet akik valamit kértek tőlem mert jószívű vagyok.. :D


Eddig még nem találtam ilyen pici tolltartót mert a nagyobb áruházakban (lásd:Auchan) egyátalán nincs ilyen.


Segítsetek, légszíves!



2015. aug. 9. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben vettem az enyémet :)
2015. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Szerintem ilyesmire gondoltál. Még én se nagyon láttam nagyobb áruházakban hasonlót, de pl. papír írószer boltokban nagyobb eséllyel találsz. De megrendelheted netről is, ez egy Ebay-es link. Remélem segítettem. :)

2015. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondom, a H&M-ben van. :D H&M Home-ban meg még több.
2015. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!