Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 éves kor felett el lehet...

25 éves kor felett el lehet végezni ingyen egy okj-s képzést, levelező tagozaton? Annyit tudok, hogy nappalin 25 év a korhatár.

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2015. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha nincs még szakmád igen, sőt már 2-öt is, azaz ha van 1 szakmád a másikat elvégezheted.
2015. aug. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm! még annyi kérdésem lenne,hogy az okj-s képzés beleszámít a 12 államilag támogatott félévbe vagy az teljesen független attól?
2015. aug. 10. 20:06
 4/7 anonim válasza:

12 államilag támogatott félév, ez alatt mire gondolsz?


Az első szakmád meg mostmár a másodikat is fizeti az állam. Amíg nincs meg addig fizet. Maximum te csinálsz magadból hülyét ha 8x megbuksz. 24 éves korig lehet nappaliban tanulni.

2015. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arra gondolok h én most egyetemista vagyok államilag támogatott képzésen és 12 félévet támogat az állam, és arra gondoltam,hogy hátha ebbe az ilyen okj-s vagy felsőfokú szakképzések is beleszámítanak.
2015. aug. 10. 20:27
 6/7 anonim válasza:

nem, a régi rendszer mellett is lehettél egyetemista + OKJ-s mikor csak 1 szakmát támogatott az állam. Ez külön út.


De még ha nem lenne igazam sem, nincs olyan hogy 12 félév. Ha 20x buksz meg akkor is 21x-e is mehetsz, mivel még nincs szakmád.

2015. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2015. aug. 10. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!