Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gimnáziumokat tudnátok...

Milyen gimnáziumokat tudnátok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Széchenyire gondoltam de azt mondják az gyenge iskola. Szinte mindenből négyes lettem év végén de azért volt egy-két ötös és egy dicséretes ötösöm töriből.

Légyszi írjatok kerületet is.



2015. aug. 10. 16:28
 1/6 anonim válasza:

Hali!

Én most megyek uj suliba ugyhogy viszonylag tajekozott vagyok.

Masodik keruletben; Tamasi Aron nemet kettannyelvu.Volt baratnom oda jar es nagyon szereti csak az ofoje egy fasz.

12. Kerulet; Városmajor. Ez egy eros suli,de elegge versenyistallo es en nem tul sok jo arcot ismerek onnan meg ugy a kozossegerol nem a legjobbakat hallottam.

Aztan Baármadas. Ide jartak unokatesoim ez mostanra "nem a legjobb emberileg" es enyhen fogalmaztam.....

A Rozsadombon a Szent Angela. Na az jo suli. Tenyleg elegge fadza nyelvtagozat is vaneg ilyesmik. Nagy hangsujt fektetnek nyelvekre es sportolasra.

A var alatt az Egyetemi Katolikus gimnazium. Haverom oda jar szereti jo meg minden. Nagyon ko azt mondja.

Szent Margitrol azt hallottam h nagyon lezullott de nem akarlak befojasolni en csak hallottam.

Arany Janos gimnazium az a Mom parktol van feljebb az nagyon ko. Van termeszettudomanyi laborjuk unios penzbol. En ott irtam a felvetelit a tanar nagyon nagy arc volt gyerekek meg atlagosak.

A nyugatitol nem messze a Kolcsey. Az kifejezetten nyelvtagozatos. Nagyon jo hely.

En ezeket tudom mivel 2. Kerulet szelen lakom solymar korul.

16/f

Am hol laksz?

2015. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha van meg kerdesed irj privatban!
2015. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is tájékozott vagyok gimi témában, mert most megyek 9.-be :)

Ezt tényleg jó lenne tudni, merrefele laksz, mert akkor fel tudnánk mérni, hogy merrefelé keresel.

Esetleg azt is megírhatnád, hogy mi érdekel. Úgy látom, töriből jól vagy, így arra gondoltam, hogyha gondolod, megpróbálhatnál egy humán tagozatot, vagy ilyesmi. De a nyelv is mindig jól jön :)

2015. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Am jó lenne 9.-11. kerület lenne a legjobb.
2015. aug. 11. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

9. kerület: Leövey Klára Gimnázium, közepes gimi, de vannak jó tagozatai (emelt történelmes is :) )

10. kerület: Szent László Gimnázium, ide nem biztos hogy bekerülsz, mert elég erős :/ Viszont a Zrínyi is ott van még Kőbányán, ott csak a jegyeket nézik a felvételibe, nem rossz suli.

11. kerület: József Attila Gimnázium, ez főleg nyelvi iskola, de van töri tagozata is tudtommal. A Széchenyinél egy fokkal jobb suli.

Ugyanitt a Szent Margit is van, de nem tudom mennyire szeretnél egyházi suliba járni.

2015. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D Egyháziba nem nagyon szeretnék
2015. aug. 13. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!