Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egyetemen (...

Jelentkeztem egyetemen ( SZTE-JGYPK ) gólyatáborba, be is fizettem, elég komoly egészségügyi problémám vannak, érdemes ott lennem?

Figyelt kérdés

Konkrétan dialízisre járok heti 3x, a gólyatábor ideje alatt is el kell majd mennem egyszer.

Nekem is "buli" lesz a dolog? Nem fogom ettől kívülállónak érezni magamat?



2015. aug. 10. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt legjobban Te magad tudhatod...
2015. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet... már most nagyon izgulok én nem nagyon szoktam nagy bulikba járni eleve, pont emiatt, de ajánlották, hogy menjek el... gondolom nem börtön, ha rosszul érzem magamat eljöhetek.
2015. aug. 10. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogod találni a megfelelő társaságot, gólyatáborban se iszik mindenki. Meg persze, ahogy írtad, nem börtön. Felnőtt emberek vagytok, így a gólyatábor ideje alatt nyugodtan hazamehetsz, ha úgy látod jónak. A lényeg, hogy ne görcsölj rá.
2015. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó!
2015. aug. 10. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy mindenképpen megéri elmenni főleg ha már kifizetted. Sok új barátot szerzel és jobb lesz úgy bemenni az egyetemre, hogy ismerősökkel találkozol. Ami a legfontosabb a gólyatáborban: abban veszel részt amiben akarsz és annyit iszol amennyi jól esik, nem fogják erőltetni.Aki elmegy a gólyatáborba az nem lehet kívülálló, majd meglátod, hogy milyen jó a hangulat és milyen gyorsan megy az ismerkedés. Én amikor 2013-ban jelentkeztem SZTE-BTK-s gólyatáborba, akkor meg lehetett adni, hogy van e valami egészségügyi gond. Nálatok nincs ilyen? Amúgy ha szólsz, hogy ilyen gondod van akkor nem lesz gond és bármikor mehetsz. Szabad megkérdezni, hogy meddig tart ez a kezelés? Szorgalmi időszakban is kell majd járni?
2015. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a te válaszodat is.

Igen szorgalmi időszakban is kell menni, heti 3x4 óra, nem szabad egyet sem kihagynom, mivel nincsen abszolút veseműködésem, csak a dialízistől vagyok életben. De két kezelés között teljes életet élek ( relatíve ). Már megszoktam gyerek korom óta járok.

2015. aug. 12. 01:32
 7/9 A kérdező kommentje:
És igen megadtam a betegségem jellegét, amúgy izgulok, szeretem a társaságot, mondhatni társasági lény vagyok, csak épp kimaradtam sok mindenből. Van ami másoknak természetes, az nekem kihívás.
2015. aug. 12. 01:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Érezd jól magad a gólyatáborban és sikeres egyetemi éveket kívánok. :) Annyit még elárulsz, hogy melyik szakra jelentkeztél?
2015. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Persze, menj el és érezd jól magad, a betegséged miatt nem kell szégyenkezned és kívülállónak érezned magad :) Jó szórakozást :)
2015. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!