Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szokott lenni valami nagyszabá...

Szokott lenni valami nagyszabású buli azok közt, akik megszerzik a diplomát?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, ahol valamelyik egyetemen a diákok egy városnéző busz tetején énekeltek, pezsgőt bontottak és .. jól érezték magukat (Svédország). Kíváncsi vagyok, Magyarországon szokott-e valami hasonló lenni.
2015. aug. 10. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Családi körben szokás ünnepelni, vagy szűkebb körben a haverokkal. Gazdagéknál nyilván másként van ez is.
2015. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy hatalmas nagy kiadásokkal az egész városra kiterjedő bulit csapni, hanem olyasmi, mint amit példának mondtam. 1 napra kibérelni közösen egy buszt, és simán csak jól érezni magukat az embereknek. Olyan jó volt látni a sikeres, boldog társaságot, és a járókelőknek is teljesen természetes volt, és pk is együtt örültek a többiekkel. :)
2015. aug. 10. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről sem hallottam, bár nyilván társaságfüggő, nem tartom elképzelhetetlennek. De személy szerint, amikor én a kezembe vettem a diplomámat, nem azt éreztem, hogy valami ordenáré jó dolog történt velem, hanem hogy valami hosszúnak és nehéznek vége van, és örömöt egyáltalán nem éreztem, csak megkönnyebbülést. Annak ellenére, hogy színjelesre diplomáztam, OTDK helyezéssel, meg minden földi jóval. Az öröm kb két hét múlva ütött be. Annyira nem volt kedvem mulatni.
2015. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam ilyenről. Mi az államvizsga után lementünk az Áfiumba (Pécs) dumáltunk még, vacsiztunk, söröztünk. Ennyi, de ez pont jó is volt akkor. A diplomaosztó után mindenki a családjával szokott lenni, utána meg megy haza.
2015. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!