Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakra lenne érdemes...

Milyen szakra lenne érdemes készülnöm, ha ez a dolog érdekel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, ugye pályaválasztás előtt állok nemsokkal, és tegnap megvilágosodtam,hogy mi is az, amivel én egész életem során foglalkozni szeretnék, de nem vagyok teljesen képben,ezért elnézést, ha kissé kesze-kusza a megfogalmazásom!:D

Szóval, egész gyermekkoromban érdekelt a terhesség, a magzatok fejlődése, a különböző rendellenességek, de sokáig ezért úgy készültem, hogy engem a gyógypedagógia érdekel.Pedig ugye a gyógypedagógia egy kis részét fedi le ennek. Szóval, hol érdemes továbbtanulni, ha én olyan kutató szeretnék lenni, aki a magzatok fejlődését kutatja, különböző rendellenességeket, vagy mondjuk egy termék magzatra gyakorolt hatását vizsgálja?

Czeizel Endre munkássága is nagyon közel áll hozzám, szívesen foglalkoznék hasonló dolgokkal ! . Szóval, orvosira kéne menjek , és aztán genetika irányba tovább, esetleg biológia szakra,és később genetika? Vagy hogy lenne a legjobb? Köszönöm a választ előre is!:)



2015. aug. 12. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szülésznő, védőnői esetleg?

De a gyógyped is nagyon szép, szerintem azt kezdd el először, mert az orvosi elég kemény dió... de ha 'kevésnek' érzes az aktuálisat, még mindig átmehetsz arra... A biosz szak meg túl nagy anyagot ölel fel ehhez szerintem.

2015. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!