Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak az egyetemről, ha...

Kirúghatnak az egyetemről, ha tartozásom van az iskolai könyvtár felé?

Figyelt kérdés
Nem nagy összegről van szó (kb. 1000 Ft), elfelejtettem visszavinni egy könyvet, és most elég messze vagyok az egyetemtől. Szeptember elején mindenképp befizetem, csak érdekel a dolog.

2015. aug. 12. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem iratkozhatsz be a következő félévre. Szóval nem ártana minél hamarabb.


És, ha jól sejtem, utalni is lehet. A könyvet meg postán feladni, ajánlva.

2015. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én veszítettem is el könyvet, mégsem rúgtak ki még a könyvtárból sem, nemhogy az egyetemről. Mellesleg nyáron az egyetemi könyvtárak is zárva vannak, a kutyának sem hiányzik se a könyv, se a pénz. Majd szeptemberben befizeted, ha emlékeznek még rá egyáltalán.
2015. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom számítógépes a rendszerük, így azért nem lehet olyan könnyen elfelejteni.
2015. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, számítógépes rendszerük van. Elfelejteni nem fogják, de fizetnem kell vmennyit, az biztos.
2015. aug. 12. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ki nem rúghatnak, de valóban érdemes lenne mielőbb elintézned az említett problémát. Nálunk pl. a 3. év végén, ha valakinek volt valamilyen tartozása a könyvtár felé, annak küldtek egy értesítést, hogy ameddig nem rendezi azt, addig nem adják oda a diplomát. A mi egyetemi könyvtárunk augusztus utolsó hetében kinyit. Ha nálatok is hasonló a helyzet, akkor szerintem írj egy e-mailt nekik vagy hívd fel őket, és ők majd elmondják, hogy mi a teendőd.
2015. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!