Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HÖOK Mentorprogram? Most...

HÖOK Mentorprogram? Most leszek elsős, nem nagyon világos ez a dolog. Muszáj jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt-t, melyben egy linkre kattintva az űrlapot ki kell töltenem, hogy Mentoráltnak jelentkezzek. Az űrlap alján ez volt.


Jelentkezzek?



A Mentorprogramba való bekerülésemmel vállalom, hogy


1.) A mentorommal, a vele kötött megállapodásnak megfelelően működöm együtt;

2.) Amennyiben a fent megadott adataimban változás történik, azt 15 napon belül mind a mentorommal, mind a központtal tudatom;

3.) Amennyiben nem iratkozom be az adott felsőoktatási intézménybe, vagy nem aktiválom az adott félévet, azt jelzem a mentor és a központ felé;

4.) A Mentorprogram keretein belül az általam választott ingyenes tanfolyamokat, képzéseket stb. a legjobb tudásom szerint végzem el;

5.) A Mentorprogram közösségi életében aktív szerepet vállalok, a régiós és/vagy országos rendezvényeken részt veszek (amelyek ingyenesek számomra);

6.) A tavaszi szemeszterben értékelem mentorom munkáját a központ által küldött értékelő online felületen.


Tudomásul veszem, hogy jogom van ahhoz, hogy


A tanulmányaim első évében:

1.) A mentorom segítségét igénybe vegyem a felsőoktatási intézményen belüli, illetve az ahhoz köthető kérdésekkel, problémákkal, teendőkkel kapcsolatban;

2.) A központ felé jelezzem a minoseg@hook.hu email címen, ha a mentorom nem, vagy nem megfelelően végzi a vállalt feladatát, illetve egyéb okból az együttműködés nem megfelelő számomra és másik mentort szeretnék;

3.) A mentorom munkáját értékeljem, a központ által küldött értékelő lapon

A tanulmányaim befejezéséig:

4.) Bármilyen tanulmányaimmal kapcsolatos ügyben segítséget kérjek a Mentorprogram központjától;

5.) Részt vehetek a program által szervezett ingyenes közösségi programokban.


Ezen felületen való regisztrálásommal tudomásul vettem jogaimat és vállalásaimat.



#HÖOK #mentorált #HÖOK Mentorprogram
2015. aug. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Ennek kb annyi a lényege hogy segítik az elsősöket.
2015. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell, én például senkivel nem találkoztam, akinek bármi köze lett volna a mentorprogramhoz. Nem is értem, mi szükség lenne rá.
2015. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!