Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen füzeteket, írószereket...

Milyen füzeteket, írószereket szükséges beszerezni egyetemi tanulmányokhoz?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek elsőéves, és nem nagyon van ötletem, hogy miket, illetve mennyit is kéne vennem? Milyen füzetekre van szükségem? Mi az ami hasznos? Illetve milyen írószerek kellenek tollon kívül? Gondolom körző meg ilyesmi itt már nem. Ápolónak készülök.
2015. aug. 16. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve tolltartót szoktak még ott hordani? Mekkorát? Jó, gondolom nem azt a füzet méretű kinyithatósat, amibe kis gumik vannak a tollaknak, de mekkora az ami nem gáz?
2015. aug. 16. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:

én olyantolltartót használok ami olyan mint egy giliszta :D csak beledobálom és kész, jobb mintha a táskámba dobnék be 3 tollat és nem találnám hirtelen egyiket se vagy összetollazám a táskám.


én minden órára füzeteket használok, már tudom hogy egy félév alatt nem telik be egy, így az elejét és a végét használom, jó 2 órára.


van aki lapokra jegyzetel és később összefűzi

erre majd neked kell rájönnöd hogy hogyan kényelmes


tollon kívül nem fog más kelleni íráshoz

2015. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tolltartót olyat hordok, amibe fér 3 toll és kész.
2015. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen (író)papír megfelel
2015. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!