Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes így...

Szerintetek érdemes így elmenni októberben emelt bioszra?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtem el készülni, de májusban már érettségiztem belőle. 70% lett, de szóbelivel 62%-ra lerontottam. Úgy gondoltam hogy mivel 1-2 részt kivéve már csak ismételni kell, elég most elkezdeni készülni, de valahogy elbizonytalanodtam...

2015. aug. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nehéz bármit is mondani, te tudhatod, mennyire tudod. Ha rosszul sikerül, bukod a díjat, amit befizetsz az új érettségiért, de más bajod nem lesz belőle.
2015. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A májusira még kevesebb idő alatt készültem fel (kb 3-4 hét), szóval úgy érzem menni fog. Csak látom hogy sokan már hamarabb elkezdték a készülést.
2015. aug. 20. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Na másokkal törődj, ha úgy érzed menni fog akkor hajrá, ne hagyd, hogy hülyeségek letörjék a lelkesedésed.
2015. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ne
2015. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szombaton kezdem, pedig már lassan be kellett volna fejeznem az egészet, ahogy leírtam magamnak egy papírra a beosztást, de nem tudtam úgy haladni, sőt sehogy nem tudtam haladni :D de nem aggódom, mert a májusira sem készültem sokat, sőt 2-3 napot és 66%-osat írtam, szóbelivel 72%-os lett, szóval szombaton belevágok és gőzerővel tolom, HAJRÁ!! Sok sikert neked is :)) ennél már csak nekem is jobb lehet, ha tanulok és nem pedig olvasgatom, mint ahogy a májusinál tettem :D
2015. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2: köszi a bíztatást! :)

#4: sorstárs :D ahhoz képest mennyit készültél tök jó lett :D szerintem ne aggódj az októberi miatt :)

2015. aug. 22. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A sorstársad vagyok :D egyébként mi a cél? :)
2015. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!