Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap+ma estém van h megtanul...

Holnap+ma estém van h megtanuljak 29 oldalt (nagyformátú, nyomtatott) pótvizsgára. Gazdaságtanból megyek, elég nehéz és nehezen jegyzem meg, sok elmélet, meg idegen szó van benne. Szerintetek van esélyem h ennyi idő alatt megtanuljam? 17/f

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Holnap napközben nem lehet?


De szokj hozzá, egyetemen minden vizsgaidőszak ilyen lesz :D

2015. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát holnap egész nap meg ma este. Ennyi idő elég vagy neki se kezdjek?
2015. aug. 22. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Sosem szabad feladni, lesz még ennél rosszabb is. Mindent olvass el értve(!) egyszer még ma, közben színes jelölőfilccel húzd ki a fontosabb szavakat, fogalmakat, ez segít a memorizálásban. Szűrd ki, hogy mi a sallang, és holnap reggel már csinálhatsz is az adott kihúzott szavakból egy vázlatot.

Csak akarni kell és meglesz!

2015. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megcsinálom :)

Akinek van még ötlete annak várom a válaszát.

Tudom h nem most kellene kezdenem, és tudom h hibás vagyok..de nem akarok megbukni :/

2015. aug. 22. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én tanárom már most megbuktatna, mert csak most fogsz hozzá az anyaghoz. :DDD

Amúgy nem szabad feladni! Ne itt lógj, hanem jegyzeteld ki a fontos részt. Legalábbis nekem ez segít. Gyűrjed be az anyagot.


(De most nagyon pesszimista leszek, de pótvizsgán egész éves anyagot kérdeznek nem? Kicsit irreálisnak látom, hogy megtanuld ennyi idő alatt. De hátha... )

2015. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 tantárgyból potvizsgázok, egyiknek már vége. 2 nap alatt megtanultam az egész évet és leraktam..igaz kicsit kevesebb volt, de nembaj :)

Amm jegyzetelek, még 8 oldal maradt :D

2015. aug. 22. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sok szerencsét kívánok mindenképp. :D

/utolsó válaszoló voltam

2015. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szükségem van rá..holnap egész nap tanulok :S
2015. aug. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!