Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkahely vagy érettségi?

Munkahely vagy érettségi?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok végzős évem kezdem jovőhéten. Viszont a melo ahol kezdtem másfél hónapja ott sokat kell túlórázni. Emellett kondizni is járok napi másfél de inkább 2 órát. Ha nem is jarok edzeni, akkor is ott van este 6-7óra mire könyvek elé ülhetek, 9 kor meg fekvés. Lehet ezt birni?

2015. aug. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hali!Szerintem csináld addig, ameddig bírod, a legvégsőkig; aztán majd utána hát nemtom. Nehéz helyzet. Monyuk azt nem írtad, tudsz-e eleget pihenni. De amúgy meg, hogyha tényleg mind a két cél fontos, és én úgy látom, igen, akkor szerintem megéri még egy kicsit küzdeni, aztán az majd meghozhatja gyümölcsét hosszútávon. Egyszer hallgattam egy előadást, azt mondta benne, aki tartotta, hogy az az elve, hogy küzdeni és győzni. Szóval szerintem érdemes folytatni mindkettőt, az iskolával is már itt vagy nagyjából a finish-ben, szerintem ezt már érdemes lenne végigcsinálni, ezt az évet, utána többet már nem kell foglalkozni vele. Mindenesetre kitartást kívánok!
2015. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*legvégsőkiget úgy értettem,h ameddig azt nem mondod,h télleg elég volt, mert ez kész
2015. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, mintha igazolást akarnál ahhoz, hogy mért hagyd abba a sulit, "mert hát ezt nem lehet bírni". Hát ne hagyd abba a sulit, érettségi nélkül nem érsz semmit. Jelen esetben a kondizás az, ami félretehető, aztán ha végeztél, akkor újra járhatsz ilyen mennyiségben.
2015. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sulit semmiképp sem hagyom,főleg hogy felvételiznék fősulira. Én itt az edzésre vagy munkahelyre gondoltam. Szüleimnél élek, de nem egy jó érzés újra a nyakukon lenni. A melót szeretem csinálni. Hát majd a napokban kiderül hogy engednek 8 órázni hogy egyáltalán konzultációkra betudjak menni az érettségis anyagért :D
2015. aug. 27. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a munkahelyedet mindenesetre ne hagyd ott 27 évesen! Az érettségire tankönyvből is fel lehet készülni, meg a mai világban számítógépen mindent meg lehet osztani, amiatt nem kell bemenni.
2015. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem a kondit csökkentsd le mondjuk 45 percre. Vagy fél óra, nemtom, hogy terembe jársz-e és akkor ott hogy vannak az árak óra v perc szerint, tehát akko monyuk fél óra, meg utána még valami kis egyszerűbb levezetésnek, felülés, kocogás, vagy mittudomén, és akkor szerintem inkább abból faragj le egy kicsit.
2015. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyen megoldottam,elengednek hamarabb hogy suliba mehessek, a kondit pedig csökkentem 2 óráról 1 órára.
2015. aug. 29. 05:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, ésszerűsítéssel mindent meg lehet oldani.
2015. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!