Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok már tanköteles,...

Ha nem vagyok már tanköteles, de nem járok be, mi történhet?

Figyelt kérdés
A lényeg röviden: Nem fogok bejárni. Akkor egy idő után automatikusan kiiratkoztat a rendszer, ha engem nem érnek el és nem tudják hogy hol vagyok?
2015. aug. 27. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg fejtsd ki,hogy miért nem akarsz bejárni....mert ha nincs komoly indokod,akkor járj csak be és végezd el! Nem olyan nehéz,csak hozzáállás kérdése és nem hiszem,hogy később megbánnád,ha elvégzed a sulit.
2015. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan mondom, nem értem. Vannak akik idősebb korukban fizetnek, hogy iskolába járhassanak. Nem is keveset. Örülj inkább annak, hogy tanulhatsz, és igaza van az elsőnek, végezd is el.
2015. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hozzátenném,hogy én se szerettem sose tanulni,mert nem az a jó érzés,hanem amikor valamit tudsz. De ahhoz ugye meg kell szenvedni,ami a tanulást jelenti.Középiskolában már csak a társaságért is megéri bejárni szerintem (de lehet csak nekem volt ilyen érzésem?).

És tényleg később fogsz rájönni,mikor megjön az eszed,hogy tanulni akarsz,mert beszélni akarsz egy idegennyelvet,amiért jó sokat kérnek egy kurzuson. Na meg a munkaerőpiac sem elhanyagolható tény...én most 24 évesen diploma után is azt látom,hogy érdemes még mindig tanulnom tovább,mert egyszerűen annyian mennek egyetemre és szereznek valami diplomát,hogy a jó munkákért komoly dolgokat kell felmutatni az állásinterjún. Persze nem azt mondom,hogy így nem fogsz munkát találni,mert ha otthagyod iskolát,akkor is találsz valami nagyon alja munkát,de ha már iskolához ilyen a hozzáállásod,akkor a munkával nem tudom mi lesz.

2015. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nem ez volt a kérdés, de köszönöm!


Én tanulni fogok, csak saját magam, és azt ami érdekel

2015. aug. 27. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!