Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a beiratkozáson a szükséges...

Ha a beiratkozáson a szükséges dokumentumok valamelyikéről lemaradt egy adat, vagy aláírás, attól még érvényes a beiratkozás?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 17:27
 1/7 A kérdező kommentje:
A beiratkozási lapról/ az ösztöndíjszerződésről.
2015. aug. 29. 17:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha aláírás maradt le, akkor biztos nem. Ha egy adat, az még nem feltétlenül nagy probléma. Egyébként beszélj a TO-val.
2015. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy lemaradt, de ha igen, akkor úgyis értesítenek, nem?
2015. aug. 29. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd egyszer biztos értesítenek, de jobb ennek inkább utánajárni. Mert pl. ha nem írtad alá a hallgatói szerződést, akkor előfordulhat, hogy szépen átsorolnak önköltségesre, mire magadhoz térsz.
2015. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy átsorolnának, egyébként 3mat biztos, hogy aláírtam, a 4.-et nem biztos, de szerintem az elsősökét úgyis jobban átnézik, meg le kellett adnunk a nyelvvizsgát, érettségit is, szóval nem felejtik el átnézni. Egyébként is szerintem csak én parázom már túl az egészet, biztos alá lett írva minden.
2015. aug. 30. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért írtam neki egy emailt. :)
2015. aug. 30. 17:47
 7/7 A kérdező kommentje:
*mármint a TO-nak
2015. aug. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!