Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amiket egy...

Mik azok a dolgok amiket egy embernek illik tundni?

Figyelt kérdés

olyan dolgok amikről szó eshet egy beszélgetésen és jó ha tudja az ember, például a földrajz. ugye sok ember tudja a körülötte lévő országokat, főbb városokat. Én most tanulom az USA államokat, nagyobb városokat!


Mik azok a dolgok amit egy tanult embernek tudni kell?


2015. aug. 29. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy magyar embernek nem fontos az USA államait tudni. Például az országunk megyéi fontosabbak lehetnek (és megyeszékhelyei). Azt pedig, hogy mit kellene tudnia egy tanult embernek, itt biztos nem lehet felsorolni.
2015. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Filozófia, Történelem,Biológia( az ember és annak szervezetének működése) ,Etikett,Eggyes irodalmi művek ....szerintem ezek a fontosabbak
2015. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illik tudni, hogy mit illik tudni!
2015. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!