Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy a...

Miért hiszik azt hogy a pótvizsgán a tanárok mindig jó fejek, nálam tavaly pont nem voltak azok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok :D


Tavaly matekból kellett pótvizsgáznom és kellett írásbelit írni utána meg szóbelizni.


Más iskolában 30% de nagyon ritkán 40% az amit teljesíteni kell a ketteshez. Abban az iskolába ahova jártam 50% kellett...ehhez no comment ez volt az első k*csög megnyilvánulása az iskolának.


Megírtam az írásbelit ha jól emlékszem 12 feladat volt abból talán 5 vagy 6 feladatott tudtam biztosra megcsinálni. Utána jött a szóbeli ott teljesen elcsesztem mert 5 kérdésből csak 2 tudtam. De az a vicc hogy így sem volt meg a kettes. Mikor kimondta akkor teljesen ki voltam akadva kérdeztem hogy mutassa meg a dolgozatot hogy mit hibáztam meg stb..de helyette inkább kiküldött a fenébe.


Lehet hogy most sokaknak az a kérdés fogalmazódik meg hogy tanulni kellett volna meg stb...tutira emlékszem hogy a feladatok felét jól tudtam és 5-ből 2 kérdést tudtam és annak meg kellett volna lennie 50%. De már nem is nagyon érdekel mert ez már több mint egy éve történt azóta már új iskolába mentem át.


Csak azt sajnálom hogy amilyen hangon kiküldött az a köcsög tanár legszívesebben le anyáztam és utána porig oltottam volna xD Kár hogy nem csináltam meg :D


Ennek a témának most az a mondani valója hogy nem mindig jófejek ám a tanárok és igenis néha a köcsög szívatós tanár nyer és legyen bármiről szó.


Írjátok le ha nektek volt ilyen vagy valami hasonló szituációtok :)



2015. aug. 30. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

huh... tényleg baj van a metakkal... ha 12 feladatból 5-6-ot csináltál meg és 5 kérdésből 2-re tuddál válaszolni, akkor neked ebből hogy jön ki az 50%?


Kiküldeni meg talán azért küldött ki, mert nem tanultál, kiakadtál és még neked állt feljebb.

2015. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Az egy dolog, hogy te azt hiszed hogy jól tudtál egy feladatot, mikor valójában nem is.. :D
2015. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mondom nekem engem ez már nem érdekel mert azóta jobb suliba jöttem át ennyi :D


Megkérdeztem a mostani matek tanárt még anno régebben mikor átjöttem hogy helyesen járt-e el aki megbuktatott és azt mondta hogy nem. Kötelessége megmutatni a feladat lapot ha kéri a diák. De egy százalékot sem tudott mondani hogy elvileg mennyi kellett volna xD Mondom egy full köcsög tanár volt aki a diákokon vezette le az elnyomási tüneteit :)

2015. aug. 31. 09:22
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
56%

Azért, mert szigorúbb követelményeket támaszt egy iskola/tanár, még nem lesz köcsög. Esetleg te, hogy így minősíted. Egyébként jobb, ha tudod, hogy normálisan 50-60%-ot szoktak kérni javítóvizsgán, mivel ott kifejezetten a minimális ismeretek meglétét kérdezik, amik szükségesek lesznek a következő évhez, vagy még annál is kevesebbet.

Viszont a 17-ből 8 kérdés messze nem a fele, még ha biztosan és tökéletesen tudtad is. Kérdés még az is, hogy milyen hangnemben kérted, hogy mutassa meg a feladataidat, de amit utána írtál, az alapján valószínűleg nem túl kedvesen - ne csodálkozz a reakción.


"legszívesebben le anyáztam és utána porig oltottam volna"

Azt megnéztem volna, bár ez legfeljebb téged minősít. Mint az eddigi hangnem is.


"nem mindig jófejek ám a tanárok"

Nem is az a dolguk. De előre sajnállak, hogy fogod bírni a valós életben, főleg ilyen hozzáállással.

2015. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. De az én matek tanárom a szemembe megmondta, hogy ki nem állhat engem és ezért nem fog átengedni. Nem volt nálam se hangfelvevő, se semmi.. senki nem tudta bizonyítani, hogy mit mondd.. főleg mikor mindenkinek elmeséltem.. engem néztek hülyének.


Én is átmentem másik iskolába és ott már minden rendben volt a matekkal.

2015. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát figyelj ha nem mutatja meg a lapot sem és ráadásul még százalékot sem mond akkor örülhet hogy szépen kisétáltam és kész...fúúú annyira bánom hogy anno nem mondtam meg neki hogy egy köcsög retek tanár.


Én nem is várom el hogy mindegyik tanár full happy jó fej legyen csak ahogy olvasgattam a kérdéseket a pótvizsgákkal kapcsolatban sokan írták hogy a kérdezőknek hogy nyugodjon meg mert jó fejek szoktak lenni a tanárok és úgyis átengedik. Igen biztos át lesz engedve ha az apuka gyors utal a számlára 100 ezret vagy még többet :D

2015. aug. 31. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Utalás helyett esetleg lehetne tanulni. Neked is azt kellett volna.
2015. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem, nem engedik át, csak ha tud is valamit. Én sem engedtem át mindenkit. A második bekezdéseddel kapcsolatban pedig baromira vigyázz, mert ha ezt nem tudod alátámasztani _sürgősen_ bizonyítékokkal, akkor mindössze rágalmazás.
2015. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Már bocsi, de erre csak azt lehet mondani, hogy tanulnod kellett volna. Ennyi. Tanulsz, nem buksz meg, még a tanár is ad egy kegyelem kettest, ha tényleg próbálkozok.


A te sarad, én pótvizsgázni sem engedném a gyerekeket, csak azoknak adnám meg a lehetőséget, akik megérdemlik.


17/f

2015. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Rendben, nem járt el helyesen, és talán még köcsög is volt a természete (van ilyen). De már megbocsáss, év közben nem érted el a kettes szintet, és pótvizsgán is 41-47%-ot produkáltál. Én jóindulatú vagyok, de nem engedtelek volna át.


Annak idején megbuktam fizikából. Hülye voltam, nem érdekelt semmi akkoriban, és a tanárral se voltunk jóban. Pótvizsgán viszont mehettem volna szóbelizni a 3-asért is. Viszont örültem, hogy letudtam, inkább mentem haza. Utolsó éven 4 egész fölött volt az átlagom fizikából.

2016. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!