Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozásnál kitől kértek,...

Beiratkozásnál kitől kértek, kitől nem kértek?

Figyelt kérdés
Akár említésszerűen, hogy van-e az érettségin és a nyelvvizsgán kívül okj bizi vagy sporteredmény?

2015. aug. 31. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sporteredményt igazolni kellett a lányomnak, ELTE.
2015. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ösztöndíj miatt, ha megkérdezhetem vagy más miatt?
2015. aug. 31. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ösztöndíjhoz.

A felsőoktatási tv előírja, hogy a felvételi eljárás adatait az intézmény tartja nyilván. A besorolási döntésben benne is van, hogy a felvételi eljárás során benyújtott másolatok eredeti példányának ellenőrzése után megsemmisíthető a felvételi döntés (ha kiderül, hogy hamis vagy valótlan adatokat tartalmazó volt a feltöltött dokumentum). Ezért kell mindenből, amiből pontot számoltak bevinni eredetiben, és a lefűzéshez másolatban.


Az ELTE korrekt volt, mert a tájékoztató ezeket nem írta, elfogadták másnap is, külön be lehetett vinni, de ahol korábban én dolgoztam, ott nem iratkozhatott be, aki nem hozott mindent magával eredetiben, okj, nyelvvizsga, hátrányos helyzet, stb.

2015. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk csak érettségit, erkölcsit, meg nyelvvizsgát kértek eredetit+másolatot, sporteredményt, h. helyzetet nem, és a felvételi határozatot sem. Ettől függetlenül érvényes a beiratkozás. Vicces is lenne, ha emiatt nem iratkozhatna be majd' 200 ember, mert rosszul írták le a tájékoztatóban.
2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!