Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le fogok tudni érettségizni?

Le fogok tudni érettségizni?

Figyelt kérdés

Tiszta idegbeteg vagyok esküszöm. Most kezdtem el a negyediket, és ugye jön az érettségi.

Magyarból,szlovákból, angolból és filozófiából fogok érettségizni.

Nem mOndom, hogy rossz tanuló vagyok, de jó se.

Mondjuk azt, hogy négyes tanuló vagyok, de a hármas mindig be szokott csúszni matekból.

Most meg itt az érettségi, és rettegek. Mivel tudom magamról, hogy nagyon nehezen tanulok. Le fogok érettségizni, ha tananyagról tananyagra, óráról órára fogok tanulni?! Vagy telesen mindegy mert addig úgyis teljesen elfelejtem...

Mi a helyes taktika..

Amúgy egyetemre biztosan szeretnék menni, óvónőképzőre.

Szeretek zenélni, és rettentően imádom a gyerekeket. ❤

Mindenesetre ahova szeretnék menni, ott nincs felvételi.

19/L



2015. szept. 1. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el le fogsz tudni érettségizni Viszont ott 4 év anyagát kérdezik. Én a helyedben elkezdeném idejében beszerezni//kidolgozni a tételeket és azt tanulgatnám.
2015. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvannak a tételek már kidolgozva :)
2015. szept. 1. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha negyedikig eljutottál, akkor ez egy pipa. Ez azt jelenti, hogy normális esélyekkel indulsz az érettségin, akárcsak a többiek.


Ha negyedikben az érettségi tárgyakból rendszeresen készülsz és képes vagy legalább a közepes érdemjegyre, akkor nagyon jó esélyekkel indulsz.


Próbáld megtalálni azt a pontot, amikor az izgalom még a teljesítményed növelését segíti elő. Nem szabad tehát, hogy annyit izgulj, amely már hátrányokhoz juttat. Ez viszont nem annyira könnyű. Relaxálj, próbálj időt szakítani sportolásra.


(A gyerekeknek szeretnél zenélni, vagy "gyerek mentesen"? :)

2015. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

A zenével úgy vagyok, hogy bárhol zenélek. Mert annyira nagyon szeretem.

Leülök a gitárommal és énekelek.

Na azért olyan jó hangom nincs hogy hűha, de jártam fellépni, meg minden. Szóval nagyon érdekel a zene :)

Szivesen zenélnék az óvodában is a gyerekekkel EGYÜTT.

Megszerettetném velük a zenét egészen pici korban ;)

Inkább zongorán játszon a gyermek,minthogy a telefonon,tableten "zongorázzon"egész nap.

De ez csak személyes vélemény :))

2015. szept. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!