Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fizetoson vagyok foiskolan...

Ha fizetoson vagyok foiskolan (de nappalin vagyis meg nem kezdodott el es levelezon akarom folytatni) akkor le tudok jelentkezni munkanelkulikent? Jo lenne tudni mert mar holnapra lenne munkam!

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Le kell fordítani, mit akarsz...


Hol akarsz lejelentkezni?

2015. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Iskolaba kikozvetitenenek pedasszisztensnek de csak munkanelkulin keresztul tudnak. Es most nemtudom h letudok-e jelentkezni
2015. szept. 1. 12:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Munkanelkulibe szeretnek regisztralni.
2015. szept. 1. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

attól, hogy suliba jársz, munkanélküli vagy.

Sokan ám dolgoznak iskola mellett. Igeeeen, nappali tagozaton is. A kettő nem zárja ki egymást.

2015. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nyugodtan lejelentkezhetek munkanelkulibe attol hogy fizetos nappalin vagyok?!
2015. szept. 1. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Álláskereső az a személy, aki ... oktatási intézmény nappali tagozatán nem folytat tanulmányokat, munkát akar és tud vállalni, a mielőbbi elhelyezkedés érdekében a munkaügyi kirendeltségen nyilvántartásba veteti magát és a kirendeltséggel együttműködik.


Szerintem teljesen világos. Addig, amíg papíron nappali tagozatos vagy, nem jelentkezhetsz be álláskeresőnek.

2015. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!