Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tantárgyfelvételnél szoktak...

Tantárgyfelvételnél szoktak új kurzusokat indítani, ha látják, hogy már nincs hely?

Figyelt kérdés
Most vagyok az első tantárgyfelvételemnél, de nem sikerül 3 tárgyat felvennem mert, nincs férőhely. Ilyenkor várni kell, hogy indítsanak újakat, vagy mit kell tenni?

2015. szept. 2. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat. Volt, hogy indítottak, volt, hogy szimplán csak bővítették a már meglévőket. Meg volt olyan is, hogy nekünk kellett e-mailekkel bombázni őket, hogy legyen már valami.
2015. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért nincs alapból több időpont vagy bármi. Csak megtudják becsülni, hogy hányan akarnak majd jelentkezni. Amiket nem tudtam felvenni, azok mind olyanok, hogy előadás és gyakorlat van hozzá. Az előadásra korlátlan férőhely van és mindegyikhez van egy-egy 25 férőhelyes gyakorlat.
2015. szept. 2. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk általában bővíteni szokták a férőhelyet miután írunk emailt, poén az amikor bővíti mondjuk 5-tel és még utána is kell mert ennyire nem tudja hányan vagyunk az évfolyamon
2015. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalataitokat. Azóta már az egyik tárgyat sikerült felvennem. :)
2015. szept. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!