Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre két iskolába...

Lehet egyszerre két iskolába járni?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos ez a kérdés.Nappali tagozat iskolarendszerű OKJ, pincér szak, estin pedig érettségi. Lehetséges jogilag?

Nem találtam meg jogszabályban, kérlek segítsetek!

20/L



#nappali #két iskola egyszerre
2015. szept. 3. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, de legkésőbb holnapra megtudhatod te is: felhívod az OKJ-s képző iskolát (pl.iskolatitkár vagy képzés szervező) és ők biztosra meg tudják mondani
2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, ami biztos, meg kell kérdezni az iskolában, ott jobban tájékozottak ilyenekben.

Fordított példát viszont tudok: Nappali érettségi mellett lehet csinálni OKJ-t estin. Habár ez már legalább 8 éve volt. Minden esetre a választ majd megírhatnád, kíváncsi vagyok én is.

2015. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

21 éves vagyok, 4 éves felnőtt képzésben tanulok nappalin érettségit egy gimnáziumban. Most fogok majd érettségizni, szeptemberben kezdődik a 4. évem.


Szeptembertől elkezdek egy okj-s 3 hónapos képzést. Semmilyen akadályt nem jelent, hogy jelenleg tanulok máshol. Az Oktávnál csinálom majd a képzést, természetesen önköltségesen.

Így teljesen rendben van, semmilyen jogszabályba nem ütközik.

2021. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!