Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor állítódik a félévem...

Mikor állítódik a félévem felvettről aktívra neptunban?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam személyesen , azt mondták akkor már semmi más dolgom nincs, nem kell beállítanom magamnak neptunban. Kérdés az mikor aktiválják?

2015. szept. 3. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Te állítod be. Ügyintézés->beiratkozás/bejelentkezés. Valahogy így :)
2015. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs most olvastam beállítják neked. Kb. 1 héttel a tárgyfelvétel előtt szokták.
2015. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tárgyakat is ők vették fel automatikusan.
2015. szept. 3. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel vannak véve a tárgyak, és még nincs aktívra állítva a féléved? Ez gyanús, a Neptun eleve nem engedné a tárgyfelvételt (sztem még a TO-soknak SEM) amíg nincs aktívra rakva a féléved. Mindenesetre ha tényleg nincs még átállítva, akkor inkább próbáld manuálisan elvégezni (Ügyintézés->Beiratkozás/Bejelentkezés)
2015. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sem gyanús :)

Nálunk augusztus 17-től van tárgyfelvétel, a regisztrációs hét pedig augusztus 31-től van. Ez utóbbi időponttól tudok a félév státuszáról nyilatkozni... Tehát két hétig még csak jelezni sem tudom, hogy aktív félévet akarok-e vagy sem :D

2015. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nyom senkit sem, hogy első éves vagyok?
2015. szept. 4. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!