Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha rosszul sikerült az érettsé...

Ha rosszul sikerült az érettségim, és lett 335 pontom ( ebben benne van már a plusz 50 pont az emelt szintű angolért), de amit szeretnék azon a ponthatár 380 akkor hogy érhetem azt el egy év alatt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehet valahogy ebből a kevés pontszámból annyi pontom, vagy emelteznem kéne vagy mit ?

Nagyon kétségbe vagyok esve, mert bármit megtennék, hogy több pontot tudjak szerezni:(((


2015. szept. 4. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Érettségizz újra, szerezz nyelvvizsgá(ka)t más nyelvekből, stb.
2015. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez a baj, hogy megnéztem e-felvin és elvileg hiába érettségizem újra bármiből sokkal jobbra meg plusz rá, kb 1-2 ponttal lenne csak több nekem, amit nem értek, hogy lehet...
2015. szept. 4. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan érettségi tárgy(ak)ból kell újraérettségizned, amelyek felvételi tárgyak az adott szakra, amit kinéztél. Illetve, ha angolból középszinten újraérettségiznél, és abból számolnák a pontjaidat, akkor az emelt szintért már nem kapod meg a +50 pontot, csak az abból származó nyelvvizsgáért a +28-at.
2015. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha kibírtad számolni hogy hány pontod lett, akkor azt is látnod kéne, hogy melyek a nagy súlyú befolyásolók... Vagyis úgy kell megválasztani az összetevőket, hogy a pontszámnak maximuma legyen. Csak gondolkodni kéne kicsit, meg számolni, hogy jobb.
2015. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!