Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy depresszios tanarnak mit...

Egy depresszios tanarnak mit adjunk ajandekba?

Figyelt kérdés
gimibe jarok, es az egyik tanarom nagyon depressziosnak tunik amiota elkezdodott ez a tanev... eddig sem tunt tul boldognak ugyanis kb 50 eves, se ferje sem gyerekei nincsenek...na, szoval amiota elkezdodott az ev nagyon letortnek es szomorunkat tunik mindig... az eletkedve is teljesen elment, multkor azt mondta oran hogy ugy erzi mar nem fog sokaig elni, meg folyton panaszkodik az egeszsegerol.... es azt talatam ki, hogy az osztaly neveben adjunk neki valami ajandekot, annak remenyeben hogy kicsit jobb kedvre deruljon!!! mar csak az a kerdes hogy mit?? sajnos semmi jo otletem sincs! mindenkepp valami szemelyeset szeretnenk, inkabb csinalni mint venni! minden kis otletnek nagyon orulnenk, egy emberi boldogsag fugg ettol!!! koszonom :)
2015. szept. 7. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Aranyos ötlet, de semmin sem fog változtatni, sajnos. Nem tudom, hány éves vagy, de tudhatnád, hogy ha pl. szakít veled a barátod, és úgy érzed, sosem fogod elfelejteni, akkor az, hogy Marika néni matek órán kedves hozzád, teljesen hidegen fog hagyni. Vagy max. konstatálod, hogy jah, Marika néni kedves. Aztán sírsz tovább Pistike után még 2-3 hónapig. Mert az élet egyik területe nem kompenzálja a másikat.
2015. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annak is örülni fog, hogy gondoltatok rá :) Mondjuk legyen ilyen buliféleség. Mindenki hoz valami rágcsát, meg üdítőt, mondtok neki szépeket, stb. Biztosan fog neki örülni.
2015. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2. nagyon jót ír, egy depressziós embernek sokkal többet ér egy élmény egy tárgynál!
2015. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!