Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek: -Jó ötlet? -Korai?

Szerintetek: -Jó ötlet? -Korai?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Elsős korom óta hittanra járok és elsőáldozó vagyok.Arra gondoltam,hogy jövő nyáron tani szeretnék(Június-tól Augusztus-ig)egy "vallási-oktatás"tanfolyamot.Karitatív lenne,de elfogadnék adományokat,hogy azt a tököli római katolikus templomnak ill. plébániának adományoznám.7-11 éves korig jöhetnének gyerekek és max 1;1,5 órát venne igénybe.

PROGRAMOK:

-BESZÉLGETÉS

-SZÍNEZÉS

-KÉZMŰVESKEDÉS és

-ISTENRŐL,JÉZUSRÓL A SZENTEKRŐL LENNE SZÓ.(+felolvasnk a gyermek-bibliámból)heti foglalkozás lenne.

Azért szertném ezt az egészet,hogy "terjesszem" a keresztény vallást és az egyisten hitet.

:)



2015. szept. 8. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
VÁROM A VÁLASZOKAT!
2015. szept. 8. 15:38
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ne erre pazarold el az idődet.


Én egy dolgot tudnék kérdezni tőled, most mondjuk azt hogy Isten létezik. Oké. Ha létezik, akkor miért engedte hogy a sok szörnyűség megtörténjen?

Gondolhatunk itt világháborúkról, de nem kell messzire menni az időben, itt a menekültválság. Persze a hazájuk állapotára gondolok elsősorban.

Azt ne mond hogy "Isten útjai kifürkészhetetlenek", ez pontosan azt jelenti hogy "Nem tudom".

2015. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani erre, hogy megérdemeltük, nem? :D
2015. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Döntsd el magadban és persze beszéld meg a szüleiddel.Én csak tanácsként mondom hogy tedd azt amit jónak látsz és persze mivel tényleg itt van a menekültválság szerintem az embereknek pont most van a legnagyobb szükségük a hittre. :)
2015. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!