Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másoknál is ennyire szívás az...

Másoknál is ennyire szívás az "Ingyenes" tankönyv?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem sajnálkozós kérdés!

Csak érdekel más intézményekben mi a helyzet.


Szóval sok sorbaállás után pénteken megkaptam az ingyenes tankönyveket (mert jogosult vagyok rá) kaptam 6db-ot a 10-ből, kérdeztem és a többivel, pl angol, német, biológia, informatika azokkal mi van, erre azt válaszolta kedvesen a hölgy hogy nincs minden az ingyenes tankönyvek között, van amit meg kell vennem külön, valahol, ő nem tud segíteni.

Na mind1, a 6-ból eleve 3-at is meg kell vennem külső helyről, mivel 2005-6 és 2015-ös könyvek között jócskán van különbség, a tanárok az újakat igénylik.

Szóval lett 3 ingyenes tankönyvem a 10-ből.

Persze ezek is régik, de még elfogadják a tanárok, az más kérdés hogy jövő hónapban szinte biztos ezeket is megveszem (legalább 2-őt a 3.-ból) valahonnan újan, mert a rágón, a farok firkán, a kakaós csiga nyomon túl minden van benne.

(képet tudok csinálni ha esetleg valaki nem hinné el hogy ilyenek, egyáltalán nem túlzok)

Természetesen a kb 4 munkafüzetet mindezen felül kell megvenni, szerencsére azt iskolai kereteken belül rendeli meg mindenki, az is aki fizetős volt.


Ez egy szegedi gimnázium, nevet nem szeretnék említeni.

Máshol is ez van?


2015. szept. 8. 16:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!