Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy osszam be úgy az időm,...

Hogy osszam be úgy az időm, hogy mindenre legyen? Lent

Figyelt kérdés

Minden nap 4-re érek haza az iskolából.

Hazaérek lecke, tanulás, pihenés, készülés holnapra.

De szeretném, ha még másra is lenne időm (pl.barátnők),

és szórakozni is szeretnék hétvégén..

De tanulni is akarok nagyon.

A tanulás + szórakozást hogy oldjam meg, hogy mind a kettőre legyen időm ?



2015. szept. 8. 17:04
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia, időgazdálkodáááás... sosem értik, milyen fontos.

Nos, nekem is problémáim vannak ezzel, de! létezik megoldás, persze nekem más gondjaim vannak munka+család+házimunka+sport összehozása, szóval, Neked igazán menni fog ez a pár dolog.


Első lépésnek be kell osztani az időd, úgy értem, hogy írjad le! toll+papír, vagy excell táblázat vagy akárhogy, hogy mire mennyi idő kell, mennyi időt szánsz. Pl suli 8 óra, utána 1 óra tanulás...stb. és ebből fogod látni, mennyi időd marad és hogy mennyit pazarolsz el (kis tvzés kis ezmegaz és órák jönnek össze) Csinálj egy "órarendet" otthonra, és tartsd is be! kb ennyi. Addig jó amíg ezt a két, három dolgot kell összehoznod. - Ez az én módszerem, nem kell követni, csak tanács. :)

2015. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseged :)
2015. szept. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!