Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem indul Miskolcon...

Tornai Katalin kérdése:

Miért nem indul Miskolcon esti tagozaton Kisgyermek gondozó-nevelő képzés? Ez most nem hiányszakma? Tudnátok ajánlani olyan sulit, ahol akár távoktatásban is le lehet gtenni, de biztosítanak gyakorlati helyet, és nem drága?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szeretném letenni ezt a képzést.De mivel 27 éves vagyok,nappalira nem jelentkezhetek.Esti képzés pedig nem indul el,mert soha nincs meg a létszám :(

2015. szept. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, 2 barátnőm is itt kötött ki Kazincbarcikána Don Bosco-ban, azt hiszem van esti képzés is. De van egy kis gond, ez egy gyűjtő iskola, szóval csak kisebbbségiek járnak oda. Nézz utána, esetleg priviben tudok adni elérhetőséget is!

Én nem otttanulok, de mint írtam két barátnőm oda jár, erre a szakra!

2015. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem indult Egerben sem?
2016. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!