Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem jutok be koliba?

Mi van, ha nem jutok be koliba?

Figyelt kérdés

Pest környéki vagyok. Egerbe, vagy Pécsre mennék egyetemre/főiskolára. Jelentkeznék kollégiumba, de a szüleim elég jól keresnek, stb.

Így valószínűleg nem vennének fel.

Ilyenkor mi a teendő?

(Az albérleten kívül.)



2015. szept. 13. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Vesztek lakást, sátorozol az egyetem előtt, mész a híd alá.


Mégis milyen megoldást akarsz?

2015. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Istenem. Mennyire lett volna nehéz normális hangvételű választ írni? :D

Vagy legalább egy kis logikát vigyél bele.

Milyen megoldást akarok? Fel tenném ezt a kérdést, ha tudnám, kedves? :)

Nem tudom, hogy hol láttál bármi ellenszenvet a kérdésemben, de szomorú, hogy így reagáltál.

Örülök, hogy megtiszteltél ezzel a színvonalas válasszal, de ha csak arra van lelkierőd, hogy flegmázz másokkal, inkább maradj csöndben. (Y)

2015. szept. 14. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vesznek fel koliba akkor vagy rokonoknál szálsz meg, vagy albérletben. Nekünk a Miskolci Egyetemen van egy fórumféleségünk ott hetente keresnek lakótársakat/szobákat az emberek, szerintem te is fogsz ilyen hirdetéseket találni az általad abban a városban ahova mész. Legrosszabb esetben egyedül fogsz lakni, és egyedül kell fizetned az albérlet teljes költségét
2015. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Koliba nem mehetsz, albérlet, mint megoldás nem érdekel.

Akkor áruld el, mégis milyen teendőkre vagy kíváncsi?

Nem én vagyok flegma, te vagy kicsit, hm, butus.

2015. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3: írta, hogy albérleten kívül...
2015. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg jelentkezhetsz olyan kollégiumokba is, ahol nincs felvételi, helyette a gyorsaság a fontos. Ezt úgy kell érteni, hogy már a tavaszi szemeszter végén ajánlott jelentkezni. Általában katolikus, jezsuita és hasonló kollégiumok ilyenek.
2015. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Állapítsd már meg légyszíves egy kérdésből, hogy buta vagyok és bizonyítod, hogy buta vagy. :)


Köszönöm a normális válaszokat!

Azért reménykedtem, hogy van valami megoldás, például valami alapján fellebbezés, esetleg hasonló, de akkor albérlet lesz belőle.

2015. szept. 15. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól keresnek vegyenek neked egy lakást és kész... :D
2015. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fellebbezés csak akkor hasznos, ha elszámolták a pontjaidat, ha csak simán kevés pontod van a felvételhez, akkor semmi értelme sincs
2015. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!