Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az egyetemi előadás...

Igaz, hogy az egyetemi előadások mind nyitottak, és bárki beülhet órára akár az utcáról is?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
nálunk igen (DE)
2015. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Igen, de ha pofázol akkor lehet kitessékelnek

Lehet nem férsz be

Lehet kérdeznek tőled valamit(nálunk pl van pár tárgy ahol kérdezgetnek előadáson is)

2015. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Igen, de az előadók kapacitása véges, és ha egy tanuló miattad nem fér be az órára, az elég ciki :)
2015. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

okéés :D ez szupijó akkor :)


csak úgy hallottam most, és nem is tudtam róla :D

pedig már 2. egyetememen vagyok :D

2015. szept. 16. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

És nem tűnt fel, hogy nincs belépéskor ellenőrzés?

Amúgy nem gondolom, hogy ez hivatalosan működik, egyes emberek azért fizetnek, hogy tanulhassanak. Az oké, hogy technikailag nem ellenőrzik, de elméletileg nem azért van előadás, hogy az utca embere beüljön.

2015. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Bejárni bejárhat, csak képesítést nem kap
2015. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe.38 ***** válasza:
Vizygàzni nèv nèlkül nem tud. De az előadàsok sorrendjèről is nehezen èrtesül. Ès előfordulhat akpu őrsèg.
2015. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemi előadások nyilvánosak és kérdezni is lehet, kivéve néhány nagyon gázos kvázi-egyetemet (pl. NKE)
2015. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!