Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az amerikai iskolákban tényleg...

Az amerikai iskolákban tényleg annyi bál/buli van mint ahogyan a TV-ben látni? Tényleg olyan szépen fel van díszítve a tesitermük?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyi bulit rendeznek a sulik mindenféle alkalomra a diákoknak? Honnan van rá pénz? Vagy ez csak TV-ben van így és köze sincsen a valósághoz?

2015. szept. 19. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden évben van egy bál az iskolai év végén. Ez kb olyan mint itthon a szalagavató.
2015. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem élek odakint, szóval érdemben nem tudok hozzászólni, csak annyit tudok hozzátenni, amit néhány éve egy továbbképzésen hallottam. Amerikai középiskola igazgatója volt a vendégelőadó, s mire befejezte, nem csak az állunk esett le a csodálkozástól, de majdnem mi magunk is a székről, olyan szigorról, következetességről szólt minden mondata. Előadás után nem tudtam megállni, odamentem hozzá megkérdezni, hogy mi újság azzal a lazasággal, amit a filmeken látunk, csak annyit mondott: propaganda a külföldnek. Igaz vagy sem, nem tudom, de az előadása mély nyomokat hagyott bennünk, még sokáig emlegettük magunk közt, meséltük a gyerekeknek.

:)

2015. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!