Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi legyek, miből...

Nem tudom mi legyek, miből érettségizzek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy fogalmam sincs, mi legyek, miből tegyek érettségit. Matekból nagyon rossz vagyok, 2-3as az átlagom. Amit nagyon szeretek, az a magyar, amiből emeltezni szeretnék, mert érdekel is, meg jó vagyok belőle (5ös voltam eddig mindig, meg járok versenyekre). A másik, ami megy, az a angol nyelv. Megvan a közép, az emelt a cél :) A bioszt ia nagyon szeretem, ez második faktom, ám a kémiás, fizikás dolgok nagyon betesznek itt, pl. sejtbiosz. Mit tegyek? Mi legyek? Pszichológiára gondoltam, de nem tudom :S Ilyen szar matekkal felvesznek bárhová is?
2015. szept. 20. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogyha pszichóra jelentkezel akkor ezek a követelmények:


,,kettőt kell választani: biológia v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(48) (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)"


további infó: felvi.hu


tehát ha teszel egy emeltet magyarból meg egy emeltet angolból akkor csak az a kettő fog beleszámítani a felvételi pontszámításnál és a többi tárgyad nem, csak az a kettő!

2015. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!