Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ötletetek van, milyen...

Milyen ötletetek van, milyen szakmát válasszak, ha a pénz nem befolyásoló tény?

Figyelt kérdés

Amik érdekelnek/lekötnek/fontosnak tartom: gyerekek, állatok, olvasás, matek, biológia, irodalom, nyelvtan, kreatívkodás (varrás, barkácsolás, kötés, horgolás, minden kézügyességet előtérbe helyező dolgot), környezetvédelem, társadalmi elfogadások.

Szeretek másokon segíteni.

Nem igazán szeretem a primitív, okoskodó embereket, bár ezek mindenhol vannak sajnos.

Az irodai munkákat nem hiszem, hogy bírnám, ugyanis nem szeretem a zárt helyeket, inkább a szabadban érzem jól magam.


16L



2015. szept. 26. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatkerti gondozó.
2015. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó óvónő, tanítónő, esetleg csecsemő- és kisgyermekgondozó lehetne belőled :)
2015. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: HA a pénz nem érdekel akkor miből fogod eltartani magad?
2015. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt csak azért gondoltam, hogy odaírom, mert próbálom nem a pénzt előtérbe helyezni. Természetesen az is fontos, de egyenlőre nem koknkrét terveket, inkább ötleteket merítenék, amik alapján valami nekem is eszembe juthat valami. De ha mindig csak azt nézzük hogy sok pénzünk legyen, lehet hogy sohasem fogjuk azt a munkát csinálni, amit igazán szeretnénk. Engem annyira sosem kötött le, h sok pénzem legyen. Ès nem azért, mert mindent alám helyeztek, ugyanis rengeteget nélkülöztem. Talán ez ölte ki belőlem a pénz utáni sóvárgást.
2015. szept. 27. 15:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ötleteket pedig köszönöm :)
2015. szept. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!