Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri érettségin nem lehet...

Töri érettségin nem lehet térképt használni?

Figyelt kérdés
Szóval én leérettségiztem kivéve töriből. Október 14.-én lesz a pót. Hallottam olyat hogy majd nem engedik hogy atalszt használjanak a 12.-es osztályok. Most októberre is igaz ez? Nem jelzett a suli ahol érettségizek levelet küldött elküldte a témaköröket de erről hogy atlaszt nem szabad vinni nem irtak semmit. Vagy rám ez nem törvény? Ja és ha lehet használni melyik atlaszt ajánljátok legjobban?
2015. szept. 27. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk májusban lehetett atlaszt használni (középszint). Amúgy az oktatási hivatal honlapján keress rá a történelem érettségi vizsgaszabályzatára. ott le van írva, hogy milyen eszközöket használhatsz és, hogy melyiket kell neked biztosítni.
2015. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok a diákok, akik 2015. szeptemberében kezdték meg a 12. osztályt, vagyis 2016. májusában fognak érettségizni, azok még használhatnak Atlaszt a történelem érettségin. A következő évben, vagyis a 2017. májusában érettségizők már nem használhatnak majd történelem atlaszt az érettségihez.
2015. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg középszinten végig, emelten az esszéknél lehet használni.
2015. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal jövőre is lehet majd, csak egy direkt erre a célra összerakottat, amiben lényegesen kevesebb lesz mint a mostaniakban.
2015. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!