Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves egyetemisták! Nektek...

Elsőéves egyetemisták! Nektek mennyire sikerült már barátokat találni? (Az egyetemen)

Figyelt kérdés
Mi nagyon sokan vagyunk, minden gyakorlaton másokkal vagyok együtt, és így nehéz ismerkedni. Próbálok beszélgetni szimpatikus emberekkel, de utána úgyis csak egy héttel később találkozunk...
2015. szept. 30. 14:58
 1/1 anonim válasza:

Amikor elsőéves voltam, akkor nagyon sok haverom volt, mert bejártam az összes órára, meg eljártam a bulikra is.


A második félévben, mikor az első évesek fele (köztük sok haverom) feladta a küzdelmet, leszoktam az előadásokról, és nem jártam bulizni, akkor már lényegesen kevesebb volt.


Most így az utolsó félévemben, már alig ismerek pár embert, de velük sem találkozok órán.

2015. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!