Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz az alaptantárgyakból...

Nehéz az alaptantárgyakból (magyar, matek, töri, angol) több mint 90%-ot csinálni közép és emelt színten az érettségikor?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ. Hatékonyan tanulsz-e, szorgalmas voltál-e a korábbi években. Meg hogy hány tárgyból emeltezel.
2015. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek közül meyikkel a legnehezebb és a legkonyebb emeltezni?
2015. szept. 30. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól is függ, milyen beállítottságú vagy, mi megy jól. Nekem pl. matekból lett volna a legnehezebb, a törit és az angolt kisujjból kiráztam.
2015. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nekem töri az erősségem? És hány százalékosak lettek, ha megkérdezhetem?
2015. szept. 30. 18:24
 5/8 anonim válasza:
Ha ilyen kérdést felteszel, akkor neked nehéz.
2015. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 90%-hoz mindent tudni kell. Valamit úgy is el fogsz rontani, mert izgulsz vagy nem jut eszedbe éppen. Szóval a maradék 10% a puffer!:)
2015. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, ha szorgalmas vagy! A sulimban nagyon sok diáknak lett az összes 90% felett, sőt sok olyan is volt, akinek csak egy négyes csúszott be! Én jövőre érettségizek, de tuti, hogy az összeset 90% felé akarom írni, maximalista vagyok minden tekintetben...😃🙈
2015. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utsó: középszinten 80% felett ötös az érettségi, nem 90 felett.


Attól függ, milyen szintű suliba jársz, eddig mennyire tanultál, de a középszinten a tizedét se kérik a suliban leadottnak. Az emelt szint azért tanár és tárgyfüggő is, de szerintem ott az angol a legegyszerűbb, kb középfokú nyelvvizsga kategória.

2015. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!